Xiaomi Redmi Note 3 (recenze)

Video is ready, Click Here to View ×


Video k recenzi: http://mobilenet.cz/c/29449

TOP modely jsou pro většinu zákazníků zajímavé, ne každý si je ovšem může dovolit. Střední třída proto praská ve švech a výrobci se snaží neustále zdokonalovat a nabídnout více funkcí za méně peněz. Krásným příkladem je dnes recenzované Xiaomi Redmi Note 3, které si vzhledem k ceně může dovolit širší spektrum zájemců, funkční výbavou však nikterak nezaostává.

26 Comments on Xiaomi Redmi Note 3 (recenze)

  1. Mohu mit dotaz ? Je teda lepsi honor 5x nebo redmi note 3? Osobne bych preferoval spise honor, ale zarazilo me u nej frakvence 1,5 Ghz, zatimco xiaomi ma 2ghz. Co teda spise doporucujete ? Dekuji moc

  2. Pro zvýšení přesnosti a zrychlení rozpoznávání čtečky otisků prstů stačí přidat více "vzorků otisků" jednoho prstu… 5 je použitelné číslo, rozpoznání je do 0,5s i při zhasnutém displeji. A malá poznámka: prst se musí přiložit, ne přesunout ze zad telefonu na čtečku (jak má hodně lidí ve zvyku).

  3. Dobrý den, vyplatí se Redmi Note 2, specifikacemi je stejný, čtečka otisků prstů mě nezajímá a design se mi líbí více na Note 2, protože nemá předěly na zadním krytu má Android 5.0 a MIUI7, co myslíte vy?

  4. Ještě jsem nepochopil, proč to namlouvate zvlášť 🙂 ale asi se to lidem víc líbí. Mě to přijde divný a takový moc umělý. Nehledě na to, že to tu je trošku posunutý.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*