Uzun Kullanım Testi: Sony Xperia Z3

Video is ready, Click Here to View ×


http://shiftdelete.net/uzun-kullanim-testi-sony-xperia-z3-59327

Xperia Z ile başlayan, Xperia Z1 ile boyut değiştiren ve daha iddialı bir hale bürünen Xperia Z serisinin en son çıkan amiral gemi modeli Xperia Z3 modelinin uzun kullanım testiyle karşınızdayız. Bakalım bu UKT videomuzda nelerden bahsedeceğiz.
Ama ondan önce Xperia Z3’ün detaylı incelemesini izlemeyen takipçilerimize, aşağıdaki inceleme videomuzu izlemelerini tavsiye ediyorum.

Neden UKT?

Bir telefon ilk çıktığında sorunsuz gibi gözükse de, 2 – 3 aylık bir kullanımın ardından yaşattığı deneyimleri de paylaşmamız gerekiyor

Örnek vermek gerekirse belli bir kullanım süresi sonunda arayüzdebaşlayan kasmalar, kasada olan deformeler, ortaya çıkan çeşitli hatalar ve bize sunduğu genel deneyim, bu video serimizin temel odak noktası.

Sony Xperia Z3

Teknik özellikleri Sony Xperia Z2 ile kıyaslandığında, Sony Xperia Z3’ün çok büyük farklılıklar sunmadığını…

36 Comments on Uzun Kullanım Testi: Sony Xperia Z3

  1. sikerim böye kapitalizimii appleyi adam telefonu en fazla 150 dolara üretiyor 900 dolara satıyo.snap dragon çakalıda sürekli daha fazla performans!!!!!! diye her ay işemci çıkarıyo.Yav neyin performansı bu lan? sanki bilgisayar kasası olarak kullanıcan work station mu telefon.810 işlemcisi çok ısınıp çok pil tüketiyor.Doğru düzgün gerçekten ama gerçekten bir işlemci artık sorun çıkarmaya yetmemeye başlıyınca yeni nesil cipsetler tsarlasalar.Şu an 670 bile mk X i fullde kasmadan oynatıyor.İşlemci üreticileride her zaman yeni işlemci çıkararak piyasayı ateşliyor.2013 model telefonu olan 1 yıl sonra yeni telefon almak zorunda kalmıyor ama alıyor.

  2. abi kamerasin test etdiginizde bi sonraki incelemelerde kagit uzerindeki yazilari fotograf cekip test etseniz daha aydinlatici olurdu,hani ufak yazilar falan guzel gozukyormu diye

  3. Ben 3 aydır z3 kkullanıyorum dediğiniz gibi usb şarj kapağını aç kapa aç kapa çontası yırtıldı ve koptu normal olarakta kapak yerine oturmayıp çıkmaya başladı en sonunda telefonu cebimden çıkarırken usb şarj kapağı cebime takıldı ve koptu çok büyük sıkıntı üstelik garantiyede girmiyo

  4. Ben Azerbaycandanım. Bu videoda sonlarda söylenen fiyat ve kapitalizmle alakası çok doğru. Burda özellikle Apple ürüneri pahalı. bence bu bi algı meselesi yani insallar bunu "brend" olarak görüyo bunu kullanmanın zenginlik belirtisi olduğunu düşünüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*