Sony Xperia Z5, Z5 Premium ve Z5 Compact Karşılaştırması – #IFA2015

Video is ready, Click Here to View ×


Kanalımıza abone olmayı unutmayın ► http://goo.gl/y4AjCY

Sony’nin ilk olarak sizlere ön inceleme yaptığımız Xperia Z5 modelinin yanında tanıtılan ilk 4K ekran özelliğine sahip telefonu Xperia Z5 Premium ve üst seviye özelliklere sahip kardeşleri Xperia Z5 Compact modellerini sizler için kıyasladık.

Hepsi ve daha fazlası için : http://www.webtekno.com/

37 Comments on Sony Xperia Z5, Z5 Premium ve Z5 Compact Karşılaştırması – #IFA2015

  1. Başta sony olmak üzere diğer bütün telefon markaları böylesine müthiş telefonlar çıkarırken tasarıma hiç dikkat etmiyorlar ben olsam daha iyisini yaparım

  2. hala z2 kullanıyorum duvara çok sert attım sadece arka kapak kırıldı değiştim hala devam ediyor ancak 2,5 yıl doldu arık yeni birsey alim derken arastırmaya girdim ve videonuzu gördüm benim terrcihim z5 olur 4k ekran sadece beni al diyor öne çıkan bir farklılık yok

  3. Z5 premium 4k video oynatabilme ve video çekebilme özelliğine sahip. Yani telefonu normal kullanımda full hd fakat 4k video izlemek istersen otomatik 4k ekrana geçiş yapıyor.

  4. sonucda 4k tvlerdede kullanılan iyi bi özellik bir telefondan daha fazla nasıl bi özellik beklenebilirki mesela 4k yayınları 4k destekli olmayan bir tvde izleyemezsiniz eee telefonlardada görüntü ne kadar önemliyse 4 k olmasıda okadar önemlidir

  5. 4 senedir S3 kullanıyorum ve artık hurdasını çıkarttım. Yeni telefon alacağım ve sony z5 ailesinde karar kıldım. 720p'de pikselleri sayamıyorken, görüntüden memnunken 4k çok lüzumsuz geliyor bu sebeple z5 premium'u eledim. Z5 veya z5c alacağım ancak boyut ve ram aklımı karıştırıyor. (Karşılaştırdım s3 z5c'den büyük z5'ten küçük, tam ortada…)
    S3'ü cyanogenmod (android 6.0.1) ile kullanıyorum ve telefonda sürekli kullandığım çok sayıda uygulama var. En büyük sorunu RAM'de yaşıyorum. z5c ile z5 arasındaki 1gb ram farkı aklımı karıştırıyor; sizce z5 mi yoksa z5c mi?

  6. arkadaşlar hepinizi mantığa davet ediyorum z5 pr. için pil dayanmaz diyosunuz düzgünce özelliklerini okuyup dinlemeden. yahu adamlar arayüzde ve hertürlü normal cekilmiş videolarda 1080 kullanıldığını sadece 4k cekilen videoları 4k oynattığını söylüyor ve pill 3430 mah eğer 4k cekim yapmayıp videolarda izlemezseniz compact ile aynı pil ömrü oldugunu bile söyleyebilirim sizlere çünkü 3430 hafife alınacak türden bi pil degil lütfen tüm bilgileri teknik Özellikleri iyice okuyup öyle yorumlar yapın alıcıların kafalarını karıştırmayın bilen bilmeyen yorum yapıyor insanları pişmanlığa yöneltmeyin.

  7. z5 premium zengin işi abi sırf 4k oynatıyor diye dünyanın parası bide batarya z3e göre düşük bende z3 var normal kullanımda 3 gün mübalasız gidiyor 4k video da çekiyorum bataryam 3200 mili amper işlemcileri de aynı remide aynı yani z5 premium da 4k oynatıyor diye o kadar para verilmez diye düşünüyorum yani benceee.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*