Sony Xperia Z5 : Uzun Kullanım Testi

Video is ready, Click Here to View ×


http://shiftdelete.net/sony-xperia-z5-uzun-kullanim-testi-66149

Sony’nin uzun süredir hazırlandığı Xperia Z5 ailesi, ülkemizde satışa sunuldu. Biz de satışa sunulduktan sonra Xperia Z5 modelini detaylı bir şekilde incelemiştik.

Sony Xperia Z5 inceleme videomuzu kaçıranlar, aşağıdaki linkten incelemeyi izleyebilirler.

:: Sony Xperia Z5 detaylı inceleme videosunu BURADAN izleyebilirsiniz…

Neden Uzun Kullanım Testi (UKT) yapıyoruz?

Bir telefon ilk çıktığında sorunsuz gibi gözükse de, 2 – 3 aylık bir kullanımın ardından yaşattığı deneyimleri de paylaşmamız gerekiyor.

:: Diğer tüm UKT (Uzun Kullanım Testi) videolarımızı görüntülemek için buraya tıklayınız…

Örnek vermek gerekirse belli bir kullanım süresi sonunda arayüzdebaşlayan kasmalar, kasada olan deformeler, ortaya çıkan çeşitli hatalar ve bize sunduğu genel deneyim, bu video serimizin temel odak noktası.

Sony Xperia Z5

Sony, Xperia Z3 ve Z3+ modellerinden…

24 Comments on Sony Xperia Z5 : Uzun Kullanım Testi

  1. 1.5 AYDIR sony z5 kullanıyorum. Gece çekimlerinde fazla kırmızı görüyorum, ve ön kamera dan memnun değilim(arka harika olunca ön tatmin etmiyor). Telefonu hor kullanan(saatlerce oyun oynama,saatlerce film, video izleme veya dikkatsiz kullanma)birisi değilim aldığım gün kılıfıda ön cam için film aldım. Isınma problemi her telefonda olduğu gibi bunda da var tabii,ama su telefonu kılıflı kullanın be kardeşim. Isınmayı elde hissetmezsiniz. Isınma testlerini, izledim öyle aldım. Ve Şarj kendi kullanımıma göre 1 günden fazla gidiyor. Ara yüzde kasma internette kasma 2-3 oyun yüklü onlarda kasma görmedim.( oyunlarda rahatsız edici kasma olmadı ama birisinde oluyo UFC oyunu. Oyunlarda kasma sorunu optimizasyon sorunuda olabilir.

  2. İlle de Sony'de Sony dicek vatandaşlar bu çöpe 2000 üzeri paralar kıyacağınıza 1700 tlye z3 alın, daha verimli kullanırsınız…

  3. ben kamerası için aldım gece sürekli dışarda oldugumdan gece cekimlerinin daha iyi olduğunu düşündüm renk ayarı filan çok kötü htc kullanan arkadasiminin ki harika çekti benim ki berbatti iphone6s plus 'a geçtim ve sizde benim gibi kamerası için alacaksaniz gece cekimlerini seviyorsaniz Iphone 6 almanızı onerrim renk ayarini hemen yapıyor : )

  4. telefonda iki adet stamina modu var bi stamina bide ultra stamina gerçi 6.0 gelince bu modlar gitti pil tasarruf modu geldi. ben pişmanım aldığına 23 mp kamera var diye aldım lg g4 her yerde gömüyor bu telefonu :D

  5. z3 kullanıyorum telefonuma aşığım ultra stamınıa modda bile ekran rengi ve ışığı mükemmel diğer telefonlarda pilden tasarruf edecem diye bazı arkadaşların gözleri bozulabilir ekran ışığını kısmaktan! kamera galeri fm radyo gibi şahane özelliklerde kullanılabiliyor stamınıa modlarında telefonun tek porblemi ses kısık sterıo hoparlor gayet renkli ve güzel çalıyor amma kısık.

  6. iphone murattıysa sony parlament samsung malhbora htc davidow lg kent
    şimdi gelip bana iphoneyi küçümsüyorm gibi gelmesin en kral sigara murattıdır parlament çift çizgiyken en kıral sigaraydı bir de atasüzü var dönüp dolasacağın sigara her zaman murattıdır 😀 he bu arada nokia da tekel :D

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*