Sony Xperia Z5 (recenze)

Video is ready, Click Here to View ×


Video k: https://mobilenet.cz/katalog/sony-xperia-z5/videa

Sony si pro nás opět připravilo to nejlepší ze své kuchyně. Xperia Z5 nabízí krásný design, výborný displej, vylepšený fotoaparát a mnoho dalších užitečných funkcí. Není divu, že si ji vybral i agent 007, jehož ostrý test se objeví v kinech již za pár dní. Je Xperia Z5 skutečně tím nejlepším telefonem do ostré akce?

37 Comments on Sony Xperia Z5 (recenze)

 1. čao,dost lidí tu píšete nesmysli,pokud ste ten mobil z5 nikdy neměli a POŘÁDNĚ SI NEPŘEČETLI ZARUČNÍ PODMÍNKY,tak tu nemelte sračky,mobil je plně vodotěsný,může te ho nechat ponořit do 1.5metrů hloubky po dobu 30 minut,aníž byste přístroj poškodily,mobil mužete používat bez problemu v bazénu(používám normalně),JEN NESMÍTE MOBIL POUŽÍT V MOŘI,kvůli soli atd,tím by mobil z oxidoval….pokud ho použijete v bazénu je nutné pak ve sprše mobil oplachnout normální vodou at se neutralizuje chlor z bazenu,tím to ošetříte mobil… za druhé pak nesmite 2-3 hod mobil dat na nabiječku,či zbytečně volat,at vše kvalitně vyschne a funguje tak jak má !!! jasně dané podmínky,pokud je nedodržíte tak jeto ale Váš problém :-)

 2. Super recenze, váš pořad mám hrozně rád!!!  Jen mi není stále jasná jedna věc, a to. Stále slyším např. že fotoaparát je těsně za špičkou, slabší průměr apod. Můžete mi jednoznačně říci, který mobil má nejlepší foťák? Nebo alespoň 2 konkrétní mobily. Sháním mobil s hodně kvalitním foťákem a kamerou a stále z toho nejsem moudrý. Poradíte ? Děkuji.

 3. Těšil jsem se na recenzi bílé varianty. Nevím proč Sony novinářům a recenzentům cpe černou, která je už hodně dlouhou dobu úplně mimo. Co nevidět přijde doba kdy i bílá bude za zenitem a pojedou jiný barvy, ale kdo určil pro prezentaci černou se musel zbláznit.Aspoň Martin Pultzner potěšil. Jako vždy perfektní.

 4. Z3 vs. Z5

  Co má Z5 oproti Z3?
  – slabší baterii
  – sporadickou vodeodolnost
  – postrádá magnetické dobíjení
  – celkově je větší
  – otevřený USB (nevzhledné)

  + lepší povrch zad
  + čtečka otisku prstů
  + parametricky lepší foťák (v praxi minimální rozdíl)

  Za mě je to spíše downgrade než upgrade. Takhle se Sony z těch finančních problémů nedostane.

 5. hovoria v recenzii aky je system neskutočne plynulý a pritom tam x -krát telefon pomaly reagoval pri komentovani fotoaparatu…..tak buď ste velmi nenároční užívatelia alebo nevnímate tak dobre neplynulost systemu….ale mna osobne už tie mikroseky ktoré som aj tu videl a mal som ich na každom androide fakt vytáčali a časom je to horšie a horšie….preto som prešiel na iphone a ešte sa mi to ani raz nestalo (padnutie aplikácie messenger 2x áno)

 6. Dobrý den, mám dotaz proč v intru byl Martin, který to i nadále komentoval, ale celý produkt testoval jiný redaktor (vypadlo mi jméno) viz. 5:01 jedná se o nepodstatný dotaz jinak Z5 je krásný telefon.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*