Sony Xperia Z5 Premium (recenze)

Video is ready, Click Here to View ×


Kompletní recenzi naleznete na: http://mobilenet.cz/c/29749

Technické parametry najdete v našem katalogu zde: http://mobilenet.cz/katalog/sony-xperia-z5-premium/specifikace

Umět něco, o čem ostatní maximálně mluví. Možná to byl jeden z důvodů vzniku Xperie Z5 Premium od Sony. Jde totiž o první telefon na světě se 4K displejem. Nejen tímto lákadlem vás však tato novinka může zaujmout. Jakožto prémiový nabízí elegantní vzhled i špičkovou výbavou. S ohledem na vysokou cenu nicméně není určena všem. Vyplatí si za Premium verzi oproti klasickému modelu Z5 připlatit?

18 Comments on Sony Xperia Z5 Premium (recenze)

  1. To porovnání se Samsungem S7 Edge, nesouhlasím s tvrzením, že Samsung má lepší fotoaparát. Podle centra internetového obchodu Alza má lepší fotoaparát zde zmíněná Sony Z5 premium.

  2. Stále sa v recenziách spomína že 4K displej nemá zmysel, pritom mi príde že recenzenti by mali byť čo sa týka technológií a trendov najviac našlapaný.. hlavný trend min. tohto roka je virtuálna realita a práve Sony Xperia Z5 premium je telefón ako stvorený na použitie do kadejakých VR okuliarov… a je smutné že ani sama značka to moc netlačí… BTW je ale pravda že pri bežnom použití to moc nemá prínos…

  3. "Zamrzí, že s mobilem za tolik peněz nedodávají sluchátka."
    Sice nevím, jak kvalitní sluchátka sony dává k telefonům, ale ty od samsungu se poslouchat nedají, takže mě by to vůbec nevadilo. Kdo má 20k na mobil, ten má i pár stovek na kvalitní sluchátka.

  4. Hmm tak mě zajímá zda je možné ten software hacknout (např. custom ROM) a získat kontrolu nad tím 4K….. takové rozlišení je stejně užitečné možná u tabletů okolo 10 palců

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*