Sony Xperia Z5 Compact vs. Xperia Z3 Compact (Porównanie)

Video is ready, Click Here to View ×


• Subskrybuj: www.youtube.com/subscription_center?add_user=1998bary
• Facebook:http://goo.gl/EiuWcX
• Sklep SmartReviews: http://smartreviews.cupsell.pl
• Instagram: http://goo.gl/LnD5hA
• Sklep homescreen: http://homescreen.pl/
• Grafika by @JullietteKai: https://twitter.com/JullietteKai
• Intro i Outro wykonał Mateusz Kaca

Kevin MacLeod: Cut and Run – Electronic Hard – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100851
Wykonawca: http://incompetech.com/

Twin Musicom: Rhythm and Booze – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Wykonawca: http://www.twinmusicom.org/

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów piszcie na maila, który znajdziecie poniżej 🙂
Mail: info.smartreviews@gmail.com

26 Comments on Sony Xperia Z5 Compact vs. Xperia Z3 Compact (Porównanie)

  1. Mało rzetelne porównanie mam wrażenie ,że mało w ogóle wiesz o telefonach często słychać "wydaje mi się" albo porównujesz i jesteś przekonany albo nie 🙂 Wyobraź sobie reklamę iPhone 6s w której mówią wydaje się nam że jest lepszy od 6 heh

  2. 2:05 "Naciskamy sobie na przycisk POWER i od razu urządzenie się nam odblokowuje" a na filmie widzę że kliknąłeś 3 razy z czego ostatni po przytrzymaniu ok sekundowym dopiero odblokował telefon.

  3. jeśli ktoś się decyduje pomiędzy tymi dwoma doradzam z3c ten mały bajer od z5c z czytnikiem lini papilarnych jakoś mnie nie przekonał,zdecydowanie pojedynek wygrywa z3c(moim zdaniem)jednym z głównych powodów wlasnie przez umiejscowienie regulacji głośności

  4. Mam pytanie. Czy kupić Sony Xperia Z3 Compact z allegro i zaryzykować czy może Motorola Moto G3 (2gb ram i 16gb) z zaufanego źródła?

  5. Jeszcze raz ? 2.5 h bateria Tobie wytrzymała ???? Ja mam 3 i u mnie dziabie 2 dni a jeśli wszystko wyłączę to nawet 5 .Więc jak to się stało że tylko 2.5 h Tobie dziabała . Ta 5 ma większą baterię a trzyma 2.5 h ??? . Nie rozumiem proszę o jaśniejsze wyjaśnienie ?

  6. Nie miałeś wersji beta systemu lecz wadliwy egzemplarz. Sony potwierdziło, że problem występuje w "białych Xperiach z5 compact". Problem rozwiązuje (a przynajmniej z ówczesnych zapowiedzi wynikało) aktualizacja oprogramowania. Co ciekawe, Sony poinformowało jednocześnie, że problem dotyczy TYLKO BIAŁYCH wersji tego smartfona.
    „Zdajemy sobie sprawę z doniesień od ograniczonej liczby klientów doświadczających problemów z dotykowym ekranem na swoich białych urządzeniach Xperia Z5 Compact. Poprzez zbieranie informacji i analizy urządzeń musimy znaleźć przyczynę i wydać nowe oprogramowanie, które poprawi doświadczenia użytkowników związane z korzystaniem ze smartfona. Inne wersje kolorystyczne Xperia Z5 Compact nie są dotknięte tym problemem.”
    (http://m.benchmark.pl/aktualnosci/xperia-z5-compact-miewa-problemy-z-ekranem.html)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*