Sony Xperia Z3+ ve M4 Aqua’yı Sorduk, Sony Cevapladı!

Video is ready, Click Here to View ×


Sony Mobile Türkiye, uzun zamandır merakla beklenen yenilenen amiral gemi modeli Xperia Z3+ ve M4 Aqua modellerinin Türkiye lansmanını gerçekleştirdi.

11 Haziran Perşembe akşamına denk gelen lansmandan, BT ile 5 Çayı’nın 37. bölümünü canlı olarak yayınlamıştık. Canlı yayınımıza da Sony Mobile Türkiye Ülke Müdürü Tarık Akad katılmış, canlı yayında bizlerin ve sizlerin sorduğu sorulara cevap vermişti.

Canlı yayınımızın kaydını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

:: BT ile 5 Çayı #37 – Sony Xperia Z3+ Lansmanındayız…

Sony Xperia Z3+ ne zaman satışa çıkacak? Sony Xperia Z3+ Türkiye fiyatı ne? M4 Aqua’nın Türkiye fiyatı ne kadar? Güncellemeler, renk seçenekleri ve ilerde global olarak çıkacak Sony Xperia Z4 modeliyle ilgili sorduğunuz ve sorduğumuz sorular ve Tarık Akad’ın cevaplarından derlediğimiz videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

İyi seyirler…

Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ …

22 Comments on Sony Xperia Z3+ ve M4 Aqua’yı Sorduk, Sony Cevapladı!

  1. Sonye Laf Yok Daha Dün M4 Aqua Aldım Ve Çok İyi 8 Çekirdek İşlemci Olması Ayrı Bir Güzellik Donma Yok Isınma Sadece 4.5 Saat Oyun Oynadım Ekran Üst Tararfı Birazcık [biraz] ısındı ve şarjıda gayet iyi gidiyor Su Geçirmiyor Kendim Denedim 10 Dk Boyunca Bir Kase İçidne Bıraktım Çıkarttım Sapa Sağlam Eğer Tırnağınızla Vb Yan Tarafları Açmaya Çalışırsanız Veya Sürterseniz Normal Birşey SU Kaçırması Ayıp ediyonuz sonye manyak telefonlar yapıyor teknolojide son şeyleri hep çıkarıyorlar iftira etmeyin insanların kafasını karıştırmayın

  2. Abi kravat takan soyguncumusun zamanında bende z2 vardı yağmurda su geçirdi teleservice dediğiniz firma garanti dışı dedi değiştirmek için hakem heyetine gittim ve para iadesi aldım şimdi s6 aldım çok memnunum sakın sony almayın aldırmayın türkiyede su geçiren cihazlar garanti dışı kalır.

  3. Z3 aldım 3 ay oldu olacak, şimdi şarj girişini açtılar. Bari her yeri kapalı olsun hafızası 64 gb olsun, su geçirirse sorumlu Sony tutulsun bu tarz sorunları da aşmış olsunlar.

  4. Lan bu sony kadar adi bir firma var mı acaba,aynı su sorunu benm de başıma geldi ve teleservice denen lanet servis bana kullanıcı hatası dedi,ben malım ya bilerek su geçirdim telefona,sattım kurtuldum sonunda,daha da 5 para vermem bu soygunculara,nah alırım sony

  5. Beyler Sony'nin servisi Türkiye'de başa bela bok gibi ben yandım siz yanmayın 44 gün serviste kaldı kutu içeriği yurtdışında premium bizde 10 liralık kulaklık APTAL OLMAYIN

  6. Abi bu kadar övüyor müdürü z3 aldım  ekranda ölü piksel çıktı ve 2 gün kullanamadım 3 aydır serviste sürünüyor. Sony ilk başta kendi servis açsın kvk ve teleservice insanları pişman ediyor, eski sony servslerini geri getirsinler birde satışları görsünler. Teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*