SONY Xperia Z3 – Test – Review – Recenzja – Prezentacja PL

Video is ready, Click Here to View ×


Prezentacja nowego flagowca SONY – XPERIA Z3

▶ SPRAWDŹ CENĘ: http://bit.ly/Zfmnpf

Strona: http://testhub.pl/
Facebook: http://www.facebook.com/TestHubPL
Twitter: https://twitter.com/TestHubPL
G+: https://google.com/+TestHubPL

Zapraszam do komentowania i subskrybowania.

25 Comments on SONY Xperia Z3 – Test – Review – Recenzja – Prezentacja PL

  1. Widzę gówniaki nie widzą różnicy między Z1, Z2 i Z3. Moja dziewczyna ma Z1 a ja Z2 i różnica jest kolosalna: wydajność, płynność itp. Nie trzymaliście w rękach niczego prócz małego niedorośniętego siusiaczka to nie dyskutujcie bo śmieszni jesteście.

  2. Kupiłem Xperie Z3. Totalna porażka.. Bateria trzyma niecały dzień (na 5.0.2) głośniki strasznie pryszczą, prawie wcale nie słychać rozmówcy.. Paru znajomych też ma Z3 i też coś nie tak… Aktualnie kupuję S5.
    

  3. Nie wiem czemu nikt nie mówi o wysokiej awaryjności Xperii ? Dla przykładu miałem Z1 i po kilku miesiącach miałem problem z tym , że nikt mnie nie słyszał przy połączeniach potem zaczęło sypać się wi fi oraz transfer danych a na końcu złącze od słuchawek , w z1 znajomego po włożeniu do wody zalał się ekran . Jeszcze inny znajomy miał Z2 padł mu slot sim po miesiącu wymienił na Z3 w którym po 2 tych padł jeden głośnik z czego potem miał taki sam problem z rozmowami jak ja na Z1 . W tańszych modelach też się to zdarza np w xperii m telefon nie ładował sie fabryczna ładowarką , która działała na innych tel a ładował sie z ładowarki samsunga . Inni narzekają , też że po jakimś czasie soft znacznie zwalnia a z kolei w m2 miałem problem z pamięcia i ciągle wyskakiwało powiadomienie że pamięc sie kończy jak było 2gb wolnego miejsca z 5 dostępnych i niebyłoby to złe gdyby nie to , że na prawdę nie dalo się nic zainstalować… Także nie wiem skąd te zachwyty tymi telefonami , wystarczy je potrzymać z miesiąc aby móc wyrazić rzetelną opinię na ich temat .

  4. zanim zaczniesz robic jakas recenzje to sie dobrze przygotuj do niej!  a nie bajki ludziom opowiadasz! xperia z2 mogla byc pod woda 1.5 metra i 30 minut !    xperia z3 ma takie same parametry tez 1.5 metra do 30 minut!  wystarczy wejsc na strone www sony i tam posze jak byk!   wez sie za recenzje resoraków lepiej , nie masz pojecia o czym mowisz w ogole! 

  5. Mam pytanie. Jak zauwazycie, na stronie startowej xperii z3 prawie na samej górze pod panelem powiadomień znajduje się wyszukiwarka Google. Da się ją wyłączyć przytrzymując na niej dotyk. Problem w tym, że wyłączyć się da ale jak go włączyć. Szukałem w widżetach i chyba wszędzie i nic takiego nie ma. Czy ma ktoś jakąś rade, wiecie jak go przywrócić?

  6. czemu na allegro sony xperia z3 nowa kosztuje 2000, a np. w RTV euro AGD 2899 ? Czy jest jakaś różnica między tym z allegro i ze sklepu?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*