Sony Xperia Z3 – recenzja, Mobzilla odc. 170

Video is ready, Click Here to View ×


Po trzech liftingach flagowy model Sony z serii Z powinien być dopracowany do perfekcji. Żadna inna seria telefonów nie jest przecież tak często poprawiana przez producenta, nawet modele z serii G od LG pojawiają się rzadziej. Jak Z3 wypada w starciu ze swoimi największymi rywalami? Czy poprawiono ekran, do którego we wcześniejszych generacjach były zastrzeżenia? Odpowiedzi oczywiście w teście.

43 Comments on Sony Xperia Z3 – recenzja, Mobzilla odc. 170

  1. Po dwóch miesiącach użytkowania Z3 a wczesniej Z1 compact jako porównanie. W Z 3 nie można wybrać sieci 3G czy LTE telefon sam szuka i cały czas sobie zmienia co niewątpliwie zużywa baterie na dodatek często mocne 3G chodziło szybciej od słabego LTE. Kolejna wada to aparat który ma problemy ze złapaniem ostrości gdy robię zdjęcia małych obiektów z bliska. Łapie ostrość ale zdjęcie pstryka w złym momencie. Już kilka razy potrzebowałem taką fotkę na szybko i było to nie wykonalne. Bateria ładuje się 3,5 h uważam że to za długo. Kolejna sprawa dotycząca baterii wychodzi podczas jednoczesnego ładowania i używania telefonu. Zaryzykuję stwierdzenie że robiąc te dwie czynności jednocześnie telefon się nie ładuje. Cała energia z ładowania idzie na bieżącą obsługę .

  2. Drogi Pawle własnie przesiadłem się z Z1 compact na Z3 po tygodniu użytkowania mam mieszane odczucia. Głównie z powodu zaoblonych krawędzi Z3 trudno się podnośi z płaskich powierzchni i łatwo może wymknąć się z rąk. Do tego czas pracy na baterii przy wyłączonym trybie stamina i oszczędnym używaniu aparat trzyma dwa dni a czas ładowania baterii to zdrowe 3 godziny.

  3. Witam, kupuję pierwszy raz telefon z serii sony , patrzę na cenę i co najważniejsze dla mnie jakoś zdjęć i zastanawiam się na z3 tylko nie wiem czy to dobry wybór. Możesz mi coś doradzić? :)

  4. Ja mam pytanie. Dotyczy ono zmiany guzika blokady. Jak zmienić? Zepsuł mi się guzik zasilania którym normalnie blokowałem a nie chce telefonu oddać do serwisu bo co oddawałem stary telefon do serwisu to wracał slabszy i bardziej ciął się. Ja mam Xperie Z3 Compact i szukałem już wszędzie ale nie ma jak zmienić. Pomożecie?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*