Sony Xperia Z3 (první dojmy z používání)

Video is ready, Click Here to View ×


Video k článku: http://mobilenet.cz/c/17345

V redakci od pátku testujeme novou Xperii Z3, vlajkovou loď výrobce pro druhou polovinu roku 2014. Jaké jsou naše dosavadní dojmy z praktického používání? Jaký je displej, zvuk, konstrukce nebo výdrž baterie? Má telefon nějaké slabiny?

20 Comments on Sony Xperia Z3 (první dojmy z používání)

  1. Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je to s tou přisvětlovací diodou vedle fotoaparátu… Je pod fotoaparátem nebo vedle ? 🙂 Koukal jsem na vaše videa a ta černá z3 ji má pod fotoaparátem a bíla z3 (video z IFA) ji má vedle fotoaparátu… Jak je  to s tou diodou ? Děkuji předem za vřelou odpověď. :)

  2. Chtěla bych se zeptat je tedy Xperia Z3 lepší ve všem než Z2 a je proto lepší si koupit už ji nebo je hodně podobná jako Z2 tudiž je to poměrně jedno 🙂 ? Na video jsem se sice dívala ale moc jsem to s toho nepochopila děkuji za odpověď :)

  3. Martin, tie podivné ,,nedoléhavé" rohy prístroja sú naozaj ZÁMERNE tak skonštruované s malými štrbinkami- je to nejaký špeciálny vysokoodolný polykarbonát, ktorý má zaručiť pri páde na roh lepšie odfiltrovanie nárazu (aby sa náraz neprenášal na celé telo telefónu) a znížiť tak riziko poškodenia displeja.
     

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*