Sony Xperia Z3 Compact – recenzja, Mobzilla odc. 166

Video is ready, Click Here to View ×


Mniejszy brat topowej Xperii Z3 to jedyny prawdziwie flagowy “mini” odpowiednik głównego modelu – Sony trzyma się standardów i Compact wcale nie oznacza słabszy. Nowa, zgrabniejsza obudowa i świetny czas pracy na jednym ładowaniu to mocne cechy telefonu, ale czy to wystarczy by zrezygnować z większego ekranu? Czy telefon sprawdza się w teście?

28 Comments on Sony Xperia Z3 Compact – recenzja, Mobzilla odc. 166

  1. Kto poleci jakis lepszy smartfon w cenie max takiej jak z3 compact? wymagania: dobra bateria, aparat i ekran max 5 cali.

  2. Słyszałem, że ekran Z3 compact smuży – konkretnie to kiedy powoli i płynnie przewijamy czarny tekst na białym tle, to kolor tekstu zmienia się na lekko różowy lub czerwony.

    Czy któryś z posiadaczy tego telefonu to potwierdzi?

  3. mam ustawione odblokowanie ekranu na wzór, nie mogę zmienić na przesunięcie bo pisze "Wyłączone przez administratora lub ze względu na zasady szyfrowania albo magazyn logowania" Da się coś zrobić?

  4. Kupiłem ten model 3 dni temu i po wyjęciu z pudelka zaktualizował się do wersji 5.1.1 Jak to nowym telefonem zacząłem przeglądać, co ma, po co komu instrukcja?
    I pojawił się problem przy dłuższym użytkowani kamery oraz gier telefon się zagrzał i powyłączał automatycznie dostęp do aparatu oraz wyszedł z gry ?

  5. zastanawiam się nad Xperią z3 compact i Samsungiem Galaxy s5 Neo, z3 compact zdecydowanie wygrywa u mnie designem, zastanawia mnie tylko wydajność obu urządzeń, no i jak sprawuje się wyświetlacz 4,6' w codziennym użytkowaniu ? :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*