Sony Xperia Z1 – Wideo recenzja na FrazPC.pl

Video is ready, Click Here to View ×


Zapraszamy na http://www.FrazPC.pl i http://www.facebook.com/frazpc

Pełna recenzja: http://goo.gl/zjjfB6

Wideo recenzja flagowego modelu Xperia Z1, który zasłynął na rynku za sprawą dwóch rzeczy – wodoodporności oraz znakomitemu aparatu. Przekonajmy się czy ten smartfon rzeczywiście jest tak dobry i na co go stać.

32 Comments on Sony Xperia Z1 – Wideo recenzja na FrazPC.pl

 1. Witam mam zamiar kupić tą xperię Z1.Proszę pomóżcie : Ten wyswietlacz TFT jest naprawdę słaby?nie dorównuje on IPS? chodzi mi jedynie o nasycenie barw bo tylko na nich mi zalezy.Kąty widzenia mi nie przeszkadzają.Mozecie porównać do jakiegos telefonu ten TFT z xperii z1? Obecnie mam SGS 4mini czy poczuje róznice nasyceniu barw?Prosze o odp .Pozdrawiam.

 2. Klawiaturę numeryczną można włączyć. W opcjach klawiatury, w sekcji Klawiatura, opcja "Symbole i emotikony", a potem zaznaczamy "Symbole po długim naciśnięciu" i hyc. Numerki nad literami. Mega upierdliwą wadą tego telefonu jest niemożność rozmawiania przez tel oparty między uchem, a ramieniem… Chyba, że tylko w moim egzemplarzu mój głos jest wyciszany, a rozmówca mnie nie słyszy… 

 3. Jak to jest w końcu z tą folią w Z1? Większość źródeł mówi, że wraz z folią usuwamy napis SONY. W powyższej wideo-recenzji, skądinąd bardzo dobrej, ewidentnie widać, że napis po usunięciu zostaje. Ktoś wie o co chodzi, może to kwestia serii produkcyjnych?

 4. Jak to jest z tymi foliami, bo widziałem filmiki na którym pokazywano jak zdjąć folie z wyświetlacza i razem z nią schodziło logo SONY (co nie ukrywam jest parodią), a na twoim egzemplarzu logo zostało?! Wytłumacz mi to :)

 5. Można liczyć na recenzję telefonu thc t200?
  Interesuje się nim i jest bardzo ciekawy a cena 250€. Tylko potrzebuje fachowej recenzji. Nie ma polskiej recenzji wiec pytam się tutaj, gdyż tylko tutaj są dokładne i fajne recenzje. Powiem tylko ze jest on nieco lepszy od obecnego jakiego man czyli xperia z. Ale to moje zdanie i czekam na fachowca 

 6. Wszędzie gdzie czytałem napisane było, że razem z folią schodzi logo SONY, a tu widzę że ono dalej jest na miejscu. Więc pytanie, jak to w końcu jest naprawdę?

 7. Bardzo dobra recenzja. Dotychczas byłem nieświadomy funkcji, że używajac dwóch palców rozwinie się belka szybkich ustawień i cały czas przeskakiwałem przez powiadomienia 😀
  Niestety nie uzyskałem jednej odpowiedzi, której szukam od pewnego czasu, mianowicie, jak obejść pewnw ograniczenie bez konieczności hackowania.
  Z1 pozwala na używanie panelu wyświetlacza o zwiększonej czułości, dzięki czemu można obsługiwać go w rękawiczkach czy nawet używać zwykłego ołówka jako stylusa. Niestety nigdzie nie spotkałem się z polskojęzycznym "poradnikiem". Miałem nadzieję, że coś ruszy na tym kanale, wszak recenzja pojawiła się po prezentacji następcy, sądziłem że bedzie jakaś eureka 😀 (Abstrahuję od tego, że Sony postanowiło wydawać flagowca co pół roku).

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*