Sony Xperia Z1 Compact – Test – Recenzja – Prezentacja PL

Video is ready, Click Here to View ×


Mały ale wariat ! Z1 Compact

▶ SPRAWDŹ CENĘ: http://bit.ly/1jYW6EP

Facebook: http://www.facebook.com/TestHubPL
Twitter: https://twitter.com/TestHubPL
G+: https://google.com/+TestHubPL

Zapraszam do komentowania i subskrybowania.

26 Comments on Sony Xperia Z1 Compact – Test – Recenzja – Prezentacja PL

  1. Niesamowite, gościu testuje telefony a nie potrafi gołym okiem dostrzec różnicy pomiędzy tft a ips :v nieważne co tam na stronie było, to kurde widać bardzo dobrze, przecież tft traci barwy i ma słabe kąty widzenia o czerni jak kolor szary nie mówiąc :v jak można nie rozpoznać w tym telefonie ips'a to ja nie wiem.

  2. Witam. od pól roku mam z1c i mam z nią maly problem. Od kilku dni na wyświetlaczu pojawila sie "kolorowa" kreska bardzo widoczna na jasnym tle, mniej na ciemnym. Zmienia swoje odcienie pod wpływem kątów patrzenia, Wczoraj pojawiła sie kolejna tym razem mniejsza na dole ekranu i pozioma. Czym to może być spowodowane? no i czy gwarancja to obejmie?

  3. Czy ktoś miał problem z kiepską jakością rozmów w tym telefonie ? Podobno słaba słuchawka i jakieś dziwne dźwięki w tle u odbiorcy rozmowy?

  4. ogólnie podoba mi się bardziej SONY Xperia z1 Compact, ale jestem kobietą i zwracam uwagę na wygląd. Uważam, że biały powinien być cały biały, a czarny cały czarny ( jak iphon robi ). A nie niby biały ale przód czarny..

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*