Sony Xperia Z1 Compact – recenzja, Mobzilla odc. 140

Video is ready, Click Here to View ×


Utarło się już, że najlepsze smartfony na rynku są albo duże, albo… wielkie. Wersje “mini” flagowych urządzeń takich marek jak Samsung, HTC czy LG ze swoimi pierwowzorami mają wspólną na ogół tylko nazwę i wygórowaną cenę. Pod prąd postanowił jednak popłynąć Sony prezentując prawdziwie zmniejszoną (ale równie dobrą) wersję swojego topowego modelu – Xperia Z1 Compact wydaje się nie mieć żadnej konkurencji w swej klasie. Czy po bliższym poznaniu Z1 Compact nie rozczarowuje?

21 Comments on Sony Xperia Z1 Compact – recenzja, Mobzilla odc. 140

  1. Witam, mam pytanie, niestety muszę wymienić telefon i się zastanawiam co wybrać: Z1 Compact czy Z2? Właśnie boję się, że Z1C może być już trochę za stary, ale za to Z2 jest z kolei za wielkie. I czy Z1C można zaktualizować do najnowszego androida i jak się wtedy zachowuje? Proszę o pomoc :)

  2. Bardzo fajna recenzja telefonu, który na dzień dzisiejszy jest niesamowicie opłacalnym zakupem. Jeśli ktoś szuka telefonu z wydajnymi podzespołami za przyzwoite pieniądze to właśnie go znalazł :)

  3. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie mogę zmienić kolor podświetlenia wprowadzanego tekstu i detale typu suwaki. Mam ustawiony taki wściekły róż i nie wiem gdzie mogę to zmienić.

  4. Cześć. Zastanawiam się nad pewnym wyborem a mianowicie NEXUS 5 i Sony XPERIA Z1 Compact. Oglądam recenzje czytam opinie użytkowników i nie mogę się zdecydować. Który z tych modeli jest jak najmniej wadliwy? Wydajniejszy no i oczywiście bateria czy to prawda że w Sony osiąga dosyć dobry czas (wiadomo nie ma co wymagać nie wiadomo ilu dni).

  5. Czy można nakleić na folię, która się znajduje na ekranie i zapobiega rysom szkło hartowane i w ten sposób wyeliminować problem z rysowaniem się tej folii?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*