Sony Xperia Z1 Compact (první dojmy)

Video is ready, Click Here to View ×


V redakci pro vás testujeme mini verzi Xperie Z1 s přídomkem Compact, která přináší špičkovou výbavu v malém těle se 4,3palcovým displejem, tedy kombinaci, na kterou řada lidí čekala. Podívejte se na naše první dojmy formou videa, ve kterém odhalíme kvality displeje, zvuku nebo porovnáme velikost telefonu s konkurenty.

20 Comments on Sony Xperia Z1 Compact (první dojmy)

  1. Dobrý den,
    Chci se zeptat =)… Je dobré si pořídit dok na nabíjení, nebo mi zůstane ta krytka od nabíjení hodně dlouho dobře zavíratelná (aby šlo po třech letech stále bez obav fotit pod vodou, aniž by mi krytka držela)….. =) děkuji za odpověď

  2. V redakci pro vás testujeme mini verzi Xperie Z1 s přídomkem Compact, která přináší špičkovou výbavu v malém těle se 4,3palcovým displejem, tedy kombinaci, na kterou řada lidí čekala. Podívejte se na naše první dojmy formou videa, ve kterém odhalíme kvality displeje, zvuku nebo porovnáme velikost telefonu s konkurenty.

  3. V redakci pro vás testujeme mini verzi Xperie Z1 s přídomkem Compact, která přináší špičkovou výbavu v malém těle se 4,3palcovým displejem, tedy kombinaci, na kterou řada lidí čekala. Podívejte se na naše první dojmy formou videa, ve kterém odhalíme kvality displeje, zvuku nebo porovnáme velikost telefonu s konkurenty.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*