Sony Xperia Z1 Compact – 5 rzeczy o małym, wielkim telefonie Sony

Video is ready, Click Here to View ×


SUBSKRYBUJ: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=testujemytelefony

Każdy producent sprzętu uwielbia, gdy konsumenci dostają skrętu szyjnego na widok jego flagowego urządzenia. Sony Xperia Z1 jest znakomitym telefonem, lecz co jednak z jego małym bratem, modelem Compact? Czy to tylko gorsza “zet jedynka”, czy może coś więcej?
Sony Xperia Z1 Compact jest mniejszą wersją już nie nowego, ale nadal bardzo dobrego, telefonu Sony Xperia Z1. Na szczęście, w przeciwieństwie do wersji “mini”, które produkuje na przykład Samsung, mniejszy brat flagowego aparatu Sony nie żeruje jedynie na marce popularnego modelu lecz stanowi dla niego wartościową alternatywę.

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że jeśli chodzi o wydajność, to Z1 Compact nie tyle nie ustępuje swojemu większemu bratu, co nawet może mieć od niego lepsze osiągi. Ma to oczywiście swoją cenę. Otóż procesor i ilość pamięci RAM w Z1 Compact są identyczne, co w klasycznej Z1….

30 Comments on Sony Xperia Z1 Compact – 5 rzeczy o małym, wielkim telefonie Sony

  1. Nie trzeba go ladowac dzien w dzien. Ja go laduje co 3 dni przy sensownym uzywaniu i przegladaniu neta. Co do ekranu to jest bardzo slaby. Mialem na nim szklo hartowane, ktore nie peklo, zas na telefonie pojawil sie pajaczek od trzymania w jednej kieszeni kluczy i telefonu. Aparat 20 Mpix niby jest, ale efektywnie zalecam 15Mpix. No i niestety ma androida, ktory potrafi sie przywieszac od przerzucania ekranow.

  2. najpierw ładują 20 milionów pixeli na malutką matryce, a pozniej proponują mniejsza rozdzielczosc, zeby poprawić jakość zdjęc?? gdzie tu logika?! nie lepiej dac mniej mpix od razu? mniejsze szumy, lepsza jakosc. tylko, ze glupi ludzie ciągle się jarają ilością mpix…

  3. Czy ktoś miał problem z kiepską jakością rozmów w tym telefonie ? Podobno słaba słuchawka i jakieś dziwne dźwięki w tle u odbiorcy rozmowy?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*