Sony Xperia Z1 Akıllı telefon incelemesi

Video is ready, Click Here to View ×


Akıllı telefon incelemelerimize Sony ile devam ediyoruz. Sony, Xperia Z modelini güncelledi ve Xperia Z1’i piyasaya sundu. Z1 de ‘eski’ modeli gibi su geçirmiyor.
Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ► https://goo.gl/z4MuvY

Web Sitemiz: http://teknoseyir.com/

TeknoSeyir Ailesi Kanalları:
Oyun Kanalımız: Gamende ► https://goo.gl/MN4ExT
Otomobil Kanalımız: OtoSeyir ► https://goo.gl/ZXgxLT

Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter ►https://twitter.com/teknoseyir
Facebook ► https://www.facebook.com/TeknoSeyir

TeknoSeyir kanalı, Türkiye’nin yeni nesil teknoloji platformu TeknoSeyir’in teknolojiyle ilgili son gelişmeleri verdiği YouTube hesabıdır. Teknolojik ürün incelemelerine, teknolojiyle ilgili son gelişmelere bu hesaptan ulaşabilirsiniz.

35 Comments on Sony Xperia Z1 Akıllı telefon incelemesi

  1. Arkadaşlar benim bu telefon çok hoşuma gitti tasarımı falan ama bazı yorumlarda çok ısınıyor şarjı çabuk bitiyor yanları soyuluyor falan diye ondan biraz tereddüt ettim sizce amalı mıyım çünkü benim için ısınma çok önemli ben şuan nokia lumia 520 kullanıyorum ve ısınmadan dolayı hiç memnun değilim lütfen bu telefonu kullananlar telefon hakkında bilgi versinler 🙂 Şimdiden teşekkürler :)

  2. merhaba bende sony z1 var ama ben telefonu açıyorum ve ekranı yana kaydırırken 2 parmağımı kullanmak zorunda kalıyom facebook da gezinirken 1 parmakla aşşağı inemiyorum bu gibi işlerde 2 parmağımı kullanmak zorunda kalıyorum ve bir uygulamaya yada herhangi bir şeye tıklarken 2 veya 3 kere tıklamak zorunda kalıyorum yardım edin lütfen

  3. Arkadaşlar telefon iyi güzel hoş fakat bende şöyle bi problem oldu, telefonu güya su geçirmez ya havuza soktum, tıpaların kapalı olduguna %100 emindim, fakat kulaklık girişinden su aldı. Arka kamera buğu yaptı ve sonra su baloncukları oluşmaya başladı 3 gün prince yatırdım onlar geçti fakat arka kamera iptal. Şuan çekiyor fakat kenarlar falan bulanık hep, net fotoğraf çekemiyorum. Onun haricinde başka bi problem olmadı. Servisede sormadım gittiği yere kadar. ( suya gireli yaklaşık 20-25 gün kadar oldu arka kamera hariç bi problemle karşılaşmadım )

  4. arkadaşlar dayım bana almanyadan z1 getirdi bende satıyorum cunku bende z3 var 🙂 isteyen bana ulasabılır ama açtırması için pasaport gerekıyor

  5. cihaz suya dayanıklı değil, kullanım şartlarına uygun kullandığım halde sıvı teması oldu ve suya dayanıklı yalanını söyledikleri halde sıvı teması oldu diye garanti kapsamı dışına çıkarıp bana masraf çıkardılar. Sakın suya dayanıklı diye almayın bu telefonu!

  6. Arkadaşlar bende Z1 kullanıyorum ama kesinlikle tavsiye etmem. Parama yazık oldu zaten. Telefonda güçlü bir işlemci var evet. Ama aynı işlemciyi kullanan telefonlara göre çok daha fazla ısınıyor. 21 Megapixellik kamera diye birşey de yok. Gece çekimleri berbat. 21 mp ile çekilen fotoğrafların boyutları 6-7 mb arası ama fotoğraflar hiç güzel değil. Galaxy S3 ile kıyasladığınız da bile S3 ün daha üstün olduğunu anlarsınız kamera konusunda. Ben kamerasına aldanıp aldım,pişmanım ve kimseye de önermem..

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*