SONY Xperia X – Test – Review – Recenzja – Prezentacja

Video is ready, Click Here to View ×


▶ SPRAWDŹ CENĘ: http://bit.ly/1to7H6o

Strona: http://testhub.pl
Forum: http://forum.testhub.pl
Facebook: http://www.facebook.com/TestHubPL
Twitter: https://twitter.com/TestHubPL

Mój drugi kanał: https://www.youtube.com/user/MocnyVlog

Zapraszam do komentowania i subskrybowania.

34 Comments on SONY Xperia X – Test – Review – Recenzja – Prezentacja

  1. używam tel. sony od sporego czasu i twierdzę że aparaty mają jednym słowem do bani… przy samsungach wypadają strasznie słabo, testowaliście zarówno sony x jak i galaxy s7 lub iphone 6 , który z tych aparatów posiada najlepszy aparat ?

  2. Posiadam Sony Xperia X, telefon strasznie się przegrzewa najbardziej przy niskich % baterii. Apropo baterii to jest masakra (rano mam 100 % to o 16 godzinie jest jakieś 30% cały czas mam włączony tryb STAMINA ) , jedynym pocieszeniem jest ta szybka ładowarka którą musiałem sam sobie dokupić bo bez niej telefon ładuje się mega długo( z tą szybką ładowarką około 1%/min ) . Co do reszty to telefon sprawuje się bardzo dobrze, ALE wady które wyżej wypisałem mówią same za siebie.

  3. Kupiłem z media expert kabel "usb-micro usb/lightning" na pudełku jest napisane kabel nazwa transfer data rysunek i pod nim imb10 i moje pytanie czy ten kabel będzie dobrze ładował kupiłem go do iPada mini 2 ,mógłbyś zrobić jego recenzje czy mam juz kupować kolejny lepszy kabel ?

  4. Prośbę mam do ciebie szafa , może masz w planach albo będziesz miał miej na uwadze zrobić test nowego MacBook ciekawy jestem jak to tam wyjdzie z twojej perspektywy, miłego wypoczynku w Poznaniu .

  5. W LG v10 po aktualizacji do androida 6.0 skaner też działa błyskawicznie. Na początku też się zastanawiałem czy on na pewno działa. Potrafi zeskanować palce w ułamku sekundy ;o

  6. ktokolwiek zastanawia się nad kupnem Sony niech jeszcze raz się zastanowi. Od Z3 praktycznie żadnych zmian, zastój doprowadził do pozostania w tyle za konkurentami, nic a nic nie ma w Xperiach ciekawego a biorąc pod uwagę jak szybko aktualizacje spowalniają działanie smartphone'u sprawia, że nigdy więcej nie kupię telefonu od Sony.

  7. hujowizna Sony mialem M4 Aqua to sie przegrzewał i zacinał no i 8gb z czego zostaje 3gb na aplikacje takze smiech na sali. Sony powinien kupic jakas chinska marke bo sami juz nie umieja robic telefonow

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*