Sony Xperia X Ön İnceleme: KUTU AÇILIŞI

Video is ready, Click Here to View ×

23 Comments on Sony Xperia X Ön İnceleme: KUTU AÇILIŞI

  1. Abi ben çok yorum yazmam bu yorumuma cevap verirseniz mutlu olurum, kızmayın ama scroll.com.tr sitenize hiç girmedim hep youtube'den izliyorum, siteye girmememin nedeni ise ben sadece telefon kullanıyorum ve genelde internet sitelerini çok takip etmem, eminim ki benim gibi başkaları da vardır, o yüzden sitenizin uygulamasını yapsanız nasıl olur?
    Ben iki tane teknoloji sitesinin uygulamasını takip ediyorum ve hemen hemen her saat bakıyorum, bence sizde uygulama yaparsanız daha güzel olur, çünkü uygulamada haber okumak daha rahat daha kolay. Yorumumu okuyup cevap yazarsanız memnun olurum, hayırlı geceler Romanya'nın Köstence ilinden selamlar….

  2. kaan bey yorumlarınıza çok güveniyorum htc 10 cızırtı ve bataryanın çok çabuk bitmesi sorunları varmış siz nasıl buldunuz alcağım da 30dk olan tüm amiral gemilerinin özelliklerini kıyasladığınız genel videoyu bekliyorum

  3. Sonyden caymayaydım iyiydi bide 850 işemci olsa OİS var mı acaba.
    bir de şunu söylemek istiyorum Z1 kullandım kullanım deneyimi çalışması çok iyi bu konuda sıkıntım yok ama kamerası bugüne kadar çıkan 5 cihazda da aynı ve kötü bir kamera dileğim onun iyiye gitmesi yönünde olurdu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*