Sony Xperia X Kutu Açılışı ve İlk Bakış

Video is ready, Click Here to View ×


Web sitemizi ziyaret edin: https://hwp.com.tr

Sony Xperia X ve Xperia XA’nın Türkiye lansmanında, azılı Xperia kullanıcısı Berkin olay yerinden kutu açılışını yapıyor ve ilk yorumlarını aktarıyor.

25 Comments on Sony Xperia X Kutu Açılışı ve İlk Bakış

  1. telefon alımında sonye bulaşmayın pişman olursunuz adamları telefon yapmayı bilmiyor c5 ultra yeni aldım telefon kendi kendine kapanıp açılıyor kapanıyor açılmıyor bütün sony kullanıcıları aynı kronik sorunlardan şikayetçi birde sony servisler çok kalitesiz sony ismine güveniyorsunuz ama servis konusunda yalnız başına kalıyorsunuz en dandik firmalar bile sony servislerinden daha iyi sony japon yetkililerin haberi varmı bilmiyorum ama sony teknik servis diye bir şey yok ilgisiz bir teknik servis var yalnız başına kalıyorsunuz zaten sonyden aldığım telefona pişman oldum telefonda kronik sorunlar var kafasına göre takılıyor kapanıyor açılmıyor tam 4.5 saatte şarj oluyor böyle salak bir alet görmedim birde sony kesinlikle android standartlarına uygun cihaz yapmıor ekranda gorilla glass cam falan kullanmıyor dandik bir plastik ekran arka tarafta aynı dandik plastik kullanıyor telefon çizilmelere karşıda korumasız plastik kalitesi çok kötü yani neresinden tutsan sony telefon yapmayı bilmiyor adam akıllı gidin telefon işinde ustalaşan firmalardan cep telefonu alın yoksa paranız çöpe gidiyor

  2. Fiyatını kesinlikle ve kesinlikle haketmiyor. 1.5 amper adaptör zaten şaka gibi o ayrı yani g2 kaç yıl önce üretilen telefon daha 1.8 amper . 😀 2300 tlye snap 820-3000++mah telefon alırsın . Birde kamerasının sonyden iyi olcağından emin olabilirsiniz 🙂 Herkes otomatik modda sony nin kamerasını bilir sakın fanboylar kimseyi kandırmasın. herşey yazılımının iyi olmasıyla bitmiyor maalesef. Tasarımına da birşey demiyorum hep beğenirim sony'nin tasarımlarını 🙂 Güzel incelemeydi teşekkürler 🙂 Berkin abiyi daha çok görmek isteriz .

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*