Sony Xperia M5 İnceleme

Video is ready, Click Here to View ×


http://shiftdelete.net/sony-xperia-m5-incelemesi-64175

Sony, 2015 yılında üst segmentte yaptığı atılımların yanında, orta ve orta üst segmentte iddialı modellerle de dikkat çekmişti.

Daha önce incelediğimiz Sony Xperia C4 ve Xperia M4 Aqua modelleri, bulunduğu fiyat segmentinde iddialı modeller olmuştu.

Sony’nin inceleyeceğimiz yeni akıllı telefonu Xperia M5 modeli, amiral gemisi sınıfındaki özelliklerini, daha uygun fiyata bizlere sunmayı hedefliyor. Örneğin Xperia Z2, LG G3, HTC One M8 ya da Galaxy S5 modelleri gibi önceki yılların amiral gemisi modellerini saha dışına bırakacak bir model olarak ifade edebiliriz.

Sony Xperia M5 incelemesi

Başta ekran olmak üzere pek çok noktada amiral gemisi sınıfında özellikler sunan Xperia M5’in en iddialı olduğu kısım ise kamera. Dilerseniz M5’in videosundan önce özelliklerine bakalım.

Sony Xperia M5 özellikleri

Full HD çözünürlüğünde 5 inç büyüklüğünde IPS ekran ile gelen…

47 Comments on Sony Xperia M5 İnceleme

  1. Onu boşverinde telefon cidden güzel özellikleri donanımı vs ama telefonu tasarlayan kimse kafasına atmak lazım öyle bir tasarımmı olur arkadaşım bence tasarımı en güzel sony xperia z diğerleri o kadar güzel değil ön tarafa öküz gözü gibi kamera koymuşlar öyle kameramı olur zarif ufak bir kamera koy ne gerek var ona z lerdeki kameralar güzel olurdu mesela one öyle kocaman birde ses aç kapa düğmesini acaba merak ettim neden yukarı değilde aşşağı koymuş şu fiyata şu güzellikteki telefonun tasarımını bu hale getirmiş ekran çerçeve arası falan yapması gerek xperia z tasarımına benzer olsaydı bence çok daha güzel olurdu.

  2. arkadaşlar bu telefonu sakın almayın benim acı 3 günlük tecrübem var aldıysanız bile hemen değiştirin başka bi markadan alın telefonun bi sorununu çözer çözmez diğer sorunu başlıyo ilk gün kamera hatası verdi bende gittim ertesi gün format attırdım gine düzelmedi uğraştırır sizi burnununuzdan gelir 5.1 güncelledikden sonrada aynı kamera hatasını verdi

  3. abi kamerası kesinlikle iyi değil sadece yakını iyi çekiyor uzağı berbat ötesi çekiyor yani kamera seviyorum diyorsanız kesinlikle tavsiye etmem birde bataryası 1 gün dayanıyor eğer çok kullanıyorsanız. telefon clash of clans gibi oyunlara girince aşırı ısınıyor elinizi yakıyor. ben 1 aydır kullanıyorum…

  4. Su geçirmeyen telefonlarda ortak bir sıkıntı oluyor. O da ısınma sıkıntısı. Su girmesin diye havalanmasını da engellemiş oluyorlar. İçindeki sıcak havayı atamayınca da çok ısınıyor. Bu telefonu çok beğendim ama keşke su geçirmez olmasaydı.

  5. ben m4 u almak istiyorum oyun oynayan biri degilim daha çok whattsap instagram youtube vs. takılıyorum film izliyorum 8gb hafıza sorun olurmu vede elimize 5.0 lolipop ile geliyor güncelleme gelecekmi internette 6.1 olur diyorlar m4 aqua nasıl sizce

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*