Sony Xperia M4 Aqua – nie boi się wody

Video is ready, Click Here to View ×


Więcej: http://www.t-mobile-trendy.pl/artykul,8846,sony_xperia_m4_aqua_-_nie_boi_sie_wody,testy,1.html

11 Comments on Sony Xperia M4 Aqua – nie boi się wody

  1. Po 4 miesiącach odważyłem się go zamoczyć :). Wszystko działa jak ta lala, nagrywa film robi zdjecia. Oczywiscie go nie podłącze do prądu przez kilka godzin bo może chu* go strzelić. Jedynie od razu po wyjęciu go z wody jak sie zadzwoni to jest cicho ale mam nadzieje ze potem bedzie git majonez. Ogolnie polecam, zajebisty telefon !

  2. Posiadam ten telefon od 6 miesięcy i ma trochę minusów np. bardzo szybko się nagrzewa i często się zacina ale aparat ma na bardzo wysokim poziomie .Idzie nim robić wspaniałe zdjęcia .Nie robiłam jeszcze aqua testu bo boję się, że się popsuje. Moja koleżanka miała ten telefon i wpadł jej do akwarium , odrazu przestał działać .Ekran był czarny i nic się nie dało zrobić…

  3. pozwala odpalac bardzo wymagajace gry ,ten telefon w 60 fps opsluguje tylko gry takie jak np hill climb racing a przy bardziej oprzerniejszych grach pojawiaja sie ostre lagi i scinki wiec jezeli chcecie tani telefon do grania stanowczo odradzam nowa m4

  4. Nie boi się wody? Polonizowałbym! Otóż boi się wody. Będąc z Ojcem na rybach wypadł mi z kieszeni do stawu ( gniazda były zabezpieczone! ) Po może 2-3 minutach wyciągnąłem go z wody ale niestety telefon miał czarny ekran, wysuszenie go i próba odpalenia nic! Więc umie on tak wytrzymać pod wodą co ryba na lądzie!

  5. Wszystko jest w tym telefonie super, szkoda tylko, że Was durny branding muli telefon maksymalnie. Pierwsze co zrobić po wzięciu go z T-Mobile? Zdjęcie brandu i wgranie stockowego romu od Sony.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*