Sony Xperia M4 Aqua İncelemesi

Video is ready, Click Here to View ×


TeknoKulis ekibi olarak Barcelona’da düzenlenen MWC 2015 etkinliğine katılmış ve Sony Xperia M4 Aqua’yı ilk defa etkinlikte görmüştük. Kısaca bakış attığımız telefon sonunda piyasaya sürüldü ve test merkezimize konuk oldu. Xperia M4 Aqua, Sony’nin bildiğimiz klasik yekpare tasarımında. Kasası plastik. Bana gelen test telefonu beyaz renkli. Cihazda 2 GB RAM, 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemci, 8 GB dahili depolama alanı, 2400 mAh pil, 13 MP ana kamera, 5 MP ön kamera ve 5 inç’lik 720p çözünürlüğünde ekran bulunuyor. Telefon suya ve toza dayanıklı. USB girişinde kapakçık bulunmuyor. Daha fazlasına incelememizden bakabilirsiniz. İyi seyirler.

Detaylı inceleme: http://www.teknokulis.com/Incelemeler/AkilliTelefon/2015/08/12/sony-xperia-m4-aqua

Twitter adresimiz: https://twitter.com/TeknoKulis
Facebook adresimiz: https://www.facebook.com/Teknokulis
Google+ adresimiz: https://plus.google.com/+teknokulis/

8 Comments on Sony Xperia M4 Aqua İncelemesi

  1. sa benim telefonumda sny xperia m4 aqua.yanlışlıkla camını kırdım garantisi var garantiye göndersem kaç parya yaparlar ve su geçirme özelliği gidermi yardımcı olurmusunuz.

  2. sakın almayın ben aldım hem hafıza yetmiyor hem de alalı daha 1 ay olmadan telefon kendi kendine kapanıp açılıyor kafayı yedi bu telefon çok sıkıntılı aldığıma pişman ım

  3. Benim telefonun markasi soniy isperya m4 agua ve hafizasi 8 gb hemen doldu bende hafiza karti aldim 8 gb oyun yukluyorum yeterli hafiza yok diyor gine indirilenleri hafiza kartimi yapmam gerek ve nasıl yapabılırım yardimci olabilirmisinz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*