Sizin Yorumunuz: Sony Xperia M4 Aqua (Yunus Yanmaz)

Video is ready, Click Here to View ×


Sizin Yorumunuz isimli yeni video serimizin ilk konuğu 3 aydır Xperia M4 Aqua kullanan Yunus Yanmaz oldu. Yunus bize Xperia M4 Aqua ile yaşadığı kullanıcı deneyimini anlattı.

Sizin Yorumunuz Nedir?

Teknolojik ürünleri direkt olarak kullanıcılarından dinlemek adına yaptığımız Sizin Yorumunuz serisinde ofisimize konuk olan kullanıcılar, ya bugüne kadar kullandıkları cihazlarla ilgili ya da bizim ofisimizde ilk kez deneyimledikleri ürünlerle ilgili yorumlarda bulunuyor.

http://www.hwp.com.tr/

18 Comments on Sizin Yorumunuz: Sony Xperia M4 Aqua (Yunus Yanmaz)

  1. Merhabalar, ben M4 aqua almayı düşünüyorum ama hafızasının bana problem oluşturacağını hemen hemen her yerden duydum. Bu videoda sosyal medya uygulamalarının çok yer kaplamadığı için depolama açışından problem oluşturmayacağından bahsediyor. Oyun çok sık oynamam ama tumblr, instagram gibi uygulamaları sıkça kullanıyorum ve bu uygulamalar tamamiyle video/fotoğraf üzerine olduğu için depolamanın yetersiz gelebileceğini duydum. Bu konuda fikrinizi alabilir miyim?

  2. Telefon gerçekten güzel bende kullanıyorum anlattığı herşeye katııyorum ancak ben real racingi indirsipimde bi sorun yaşamadım şu anda modern kombat 5 ve new star soccer yüklü ve 1 gb lık boş alan var

    Ayrıca bimekste
    950 lira bem oradan aldım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*