Samsung Galaxy S7 vs Huawei P9 starcie tytanów

Video is ready, Click Here to View ×


Czołowe flagowce 2016 roku stają przeciwko sobie
Nie chcesz przegapić nowych materiałów?
Subskrybuj – kliknij ► http://bit.ly/1cf11i5

Za udostępnienie sprzętu wideo dziękujemy firmie Sony.

W Materiale możecie usłyszeć:
Kevin MacLeod: Aurea Carmina – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1400006
Wykonawca: http://incompetech.com/

41 Comments on Samsung Galaxy S7 vs Huawei P9 starcie tytanów

  1. Powiem krótko – hejty pod tym filmikiem na P9 są wynikiem zazdrości ludzi, którzy sie wpakowali w Samsunga. Według benchmarków P9 wypada słabo, ale to testy praktyczne są najważniejsze, a na nich P9 wypada lepiej od S7 w kwestii szybkości działania systemu. Nie wiem po co w ogóle spoglądać na przekłamane benchmarkingi, które mają za zadanie jedynie promować niektóre marki. Jakbym wpakował się w telefon za 3k zł i zobaczył, że tańszy telefon działa lepiej, też upierałbym się, ze mój Samsung jest lepszy. To efekt zaangażowania

  2. hmmm… jedno mnie tylko zastanawia. Mianowicie na wielu "jankeskich" kanałach można spotkać się z opinią iż tylko w benchmark 3D wypada słabo w P9 na tle najnowszej konkurencji, natomiast podczas gry zachowuje się niesamowicie płynnie. Dla przykładu jeden z kanałów pokazał, że Marvel Super Heroes np działał płynniej w P9 niż w S7…. Ogólnie kwestia benchmark trochę mi zalatuje nierzetelnością ?

  3. Ludzie na prawdę patrzą na benchmarki? Benchmarki to fałszywe liczby które nie przekładają się na rzeczywistą prędkość działania telefonu, udowadniają to różne testy w których p9 jest szybszy, a na pewno nie wolniejszy niż s7.

  4. idioci XD sprzedajni debile . idz się zabij marczak XD dlaczego ośmieszacie się nadal ? wystarczą recenzje mobzilli i klawitera a wy nadal zaśmiecacie yt gównem XD

  5. co do szybkości otwierania aparatu i robienia zdjęć, aktualnie mam p8 i ma on funkcje szybkiego robienia zdjęcia poprzez dwukrotne naciśnięcie przycisku przyciszania przy zablokowanym ekranie, dzięki czemu wykonanie zdjęcia trwa ok. sekundy, myślę że tej funkcji nie zabrakło w p9. Wiadomo ze samsung będzie lepszy od huawei, ja wybrałem p8 ze względu na bardzo korzystny stosunek ceny do jakości oraz dużą ilość, nazwijmy to funkcji smart (jak np wspomniane szybkie robienie zdjęć itd.). w tej recenzji nie bylo praktycznie nic na ten temat, a biorąc pod uwage to że ostatnio na rynku smartfonów nie zmienia sie nie wiele, takie detale robią robią według mnie różnicę.

  6. Moim zdaniem P9 jest spóźniony o rok. słaba grafika, 3g ram… to są wartości z 2015 roku i wówczas byłby potworem. teraz jest tylko ok i jak dla mnie, S7 wręcz ośmiesza Huawei. co nie znaczy, że w codziennym życiu P9 będzie zły.

  7. W przypadku stron www różnice bez znaczenia chociaż ewidentnie p9 jest szybszy, a w przypadku zdjęć gdzie różnica uruchamia aparatu jest prawie Nie zauważalna to s7 jest znacznie szybszy. Skoro różnica ułamka sekundy jest bez znaczenia przy stronach www to przy aparacie też powinna być bez znaczenia

  8. Może się czepiam, ale… dwa tysiące szesnastego roku. W liczebnikach wskazujących rok odmieniają się tylko słowa odpowiadające dziesiątkom i jednościom. Taka rada na przyszłość 🙂 Pozdrawiam.

  9. Jakiego roku? Dwutysięcznego szesnastego? Co za ignorancja językowa… Pomijam fakt że z P9 żaden tytan nie jest i nie trzeba do tego oglądać żadnych testów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*