Samsung Galaxy S7 Edge Pierwsze wrażenia

Video is ready, Click Here to View ×


Ceny: S7 http://goo.gl/aG33oO
S7 Edge http://goo.gl/8TVohN
Subnij http://goo.gl/co2KTl
Wcześniej odcinki możesz zobaczyć na http://www.robertnawrowski.com
Fanpage na FB: https://www.facebook.com/robsoniqe
Twitter: https://twitter.com/robsoniqe
Instagram: http://instagram.com/robsoniqe
Grafika by: https://www.behance.net/JullietteKai
Materiał został nagrany aparatem Samsung NX30.
Ceny Smartfonów:
do 500 zł http://goo.gl/bhAUhq
do 1000 zł http://goo.gl/dXX5EB
do 1500 zł http://goo.gl/gVQJUx
do 2000 zł http://goo.gl/rQx8Qs
do 2500 zł http://goo.gl/o5voQP
Muzyka:
Audionautix: Whatdafunk – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Wykonawca: http://audionautix.com/
Kevin MacLeod: Impact Prelude – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100617
Wykonawca: http://incompetech.com/

32 Comments on Samsung Galaxy S7 Edge Pierwsze wrażenia

  1. Telefon mam 11 dni i już 4x się zam wyłączył tzn, zrobiłem zdjęcie i się na nowo włączył smartwon, widzę ze wina leży albo w telefonach albo w androidzie, bo każdy ma ten problem ehh sam telefon działa szybko żadnych zaciec czy zamulania :)

  2. Dzien dobry panie Robercie. Jestem fanem marki Samsung. Po wujku. Czy mógł by pan zrobić unboxing Samsunga galaxy s7 edge? . Mój wujek ma Samsunga galaxy s6 edge plus. Ja będę kupował za 1,1,5 roku Samsunga galaxy s6 edge zwyklego nie plus. Czy będzie się opłacało. Czy dozbierać do Samsunga galaxy s7 edge.

  3. Cześć Robert. Czy jeśli mój Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C trzyma na baterii na ekranie ok. 2 godz. to to jest wystarczający powód aby go reklamować? (Mam go od niecałego roku). Uważam, że jest to nieprawidłowe, robiłem wcześniej twój sposób na baterię. Na 1 miejscu zużycia baterii przeważnie jest ekran lub czasami jądro systemu bądź aplikacja ale te dwa ostatnie to rzadko.

  4. Mam ten telefon od premiery i powiem szczerze ze robi na mnie piorunujące wrażenie, wszystko działa sprawnie. Ktoś tu napisał aby poczytać sobie o problemach z S7 / S7 Edge (zwłaszcza na amerykańskich portalach, dla amerykańców tylko IPhone jest królem , a wszystko inne to szajs :P), z wieloma telefonami były problemy po premierze, trzeba brać pod uwagę że urządzenie jest bardzo świeże i cały czas jest poprawiane przez producenta, normalna rzecz,. Pomijam już to że telefon to wypas, ale muszę przyznać że Samsung dał sporo przy tej generacji, poprawił minusy z 6, do przed premiery dał gogle VR, przejściówkę na duże usb i do tego dla przedsprzedaży i kupionych do 11 czerwca uruchomił program Samsung Guard S7, co daje rok na wyświetlacz i przedłużona gwarancja z 2 do 3 lat (pamiętać aby zarejestrować urządzenie), mało ? Co niektórzy płaczą że mało się zmieniło, a jak miał wyglądać, mieli zrobić tym razem ze złota, ktoś napisał mało nowości, a co wymagasz od telefonu, ma gotować obiad, chodzić za ciebie to pracy, a może spać z waszymi żonami 😉 Ja jestem zachwycony, jedyny minus to te zdjęcia 4:3, nie jestem fanem tego rozwiązania ale przeżyje, tym bardziej że w formacie 16:9 przy rozdzielczości 9,1 MP wcale nie robi złych (jak dla mnie), ale czekam na porównanie zdjęć przez Roberta bo to ekspert 🙂 , reszta to bajka, a auto focus to bajka, tak szybkiej zmiany automatycznej ostrości jeszcze nie widziałem w telefonach 🙂 Czy warto przesiadać się z S6 / S6 Edge + do S7 / S7 Edge? To raczej kwestia gustu i zasobu portfela, ja chciałem kupić S6 Edge + lecz poczekałem i wybrałem 7 Edge i nie zmienię go przynajmniej przez 2, 3 lata… to kawał mega dobrej i przemyślanej roboty, nie idealnej bo idealnego telefonu nie ma i nigdy nie będzie bo gusta ludzi są różne, nawet Iphone nie jest idealny i ma swoje wady i zalety, tak samo jak przeciwników i zwolenników :P

  5. Taka mała rada dla wszystkich planujących zakupić s7/s7edge ażeby najpierw poczytali sobie o problemach jakie już obecni użytkownicy mają z tymi telefonami szczególnie na angielskojęzycznych portalach i forach. Miałem s7 edge i już go zwróciłem, uważam ze telefon jest przereklamowany i nie jest wart ceny którą obecnie trzeba za niego zapłacić. Jakość wideo przy niskim oświetleniu jest naprawdę słaba, zdjęcia są ok ale nic rewolucyjnego w porównaniu do serii s6 no ale przecież "nowy lepszy" model trzeba co roku wypuścić…Wkrótce zamieszczę swoje przykładowe nagrania wideo gdzie porównam ten model np z LG G4.

  6. Robert chętnie też bym tego s7 przetestował, gdybyśmy mieszkali bliżej siebie to np. zamiana na dwa tygodnie S7E na 6S plus którego jeszcze Ty nie testowałeś :-)..

  7. Dobry wieczór mam szybkie pytanie, w jakim okresie czasu 5, 6 miesięcy cena tego modelu będzie wynosić np 2000 zł bo jak na tą chwilę jest zaporowa.

  8. Mam pytanie czy gdy wyjdzie s8 to samsung przestanie pamiętać o s6 samsung lubi to robić zapominać o swoich urządzeniach. Zapewne gdy wyjdzie s8 to s6 pójdzie do lamusa mam s6 edge plus i zastanawiam się czy nie kupić s7 edga zewzględu nato że bęndzie dłużej wspierany aktualizacjmi co oznacza że politka samsunga się sprawdza. Niemartwi cie to.

  9. Robercie slyszalem o jakims dodatkowym programie gwarancyjno ochronnym od sadsunga do ktorego moga dolaczyc ci ktorzy kupia s7 przez pierwsz dwa miesiace po premierze coz to za program moze wspomnisz o tym w recenzji?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*