Samsung Galaxy S7 edge Ön İnceleme

Video is ready, Click Here to View ×


http://shiftdelete.net/galaxy-s7-edge-on-inceleme-69021

Galaxy S7’den sonra şimdi de Galaxy S7 edge ön izleme videosu ile karşınızdayız. Bakalım Galaxy S7 edge ön izlemesinde ön plana hangi Galaxy S7 edge özellikleri çıkıyor?

Teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

Akıllı Telefon İnceleme videolarını buradan izleyebilirsiniz

►► https://goo.gl/gyOGYq

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Facebook ►► https://goo.gl/UINJGO
Twitter ►►https://goo.gl/ASvKP2
Google+ ►► https://goo.gl/BMUPvn

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli büyümektedir. Son teknoloji haberleri, ürün incelemeleri, akıllı telefon inceleme videoları, tablet videoları,…

22 Comments on Samsung Galaxy S7 edge Ön İnceleme

  1. kusura bakmayında 2 gb ram 12 mp kameralı ekran çözünürlüğü fhd ve bataryası 2500 mah olan telefonu alamam elim kalkmaz, 4 gb ramlik 16 mp kameralı 3600 mah bataryalı ve ekran çözünürlüğü 4k olan telefonu alırım işte! ahahah yıl 2016 olmuş ram hala 2 gb i phone da

  2. Abi peki samsunglarda kasma olayı oluyo ya bir saatten sonra samsung s7 edge bu sorun kalktımı telefonları sizin kanalınızı inceleyerek alıyorum iyi bir seçim yapmak istiyorum. Cevap verirsen sevinirim.

  3. S7 EDGE İÇİN ANDROİD TELEFONA 3299 TL VERMEK HİÇTE MANTIKLI DEYİL RESMEN IPHONE 6S 64 GB PARASINA YAKIN GİBİ IPHONE PAHALI SATIYO DİYODU KENDİSİNE DÖNÜP BAKSIN BENCE KALİTE ASLA SAMSUNGDA OLMAZ ÜST MODELİ ÇIKINCA UNUTMAYINKİ ALT MODELİ FİYATI DİBİNE KADAR DÜŞÜYOR IPHONEDE HİÇ BÖLE BİŞEY YOK IPHONE 6 2 YIL OLMASINA RAĞMAN GENEDE FİYATI 2499 TL YE FİLAN GÖRÜYORSUNUZ FİYATIDA DÜŞMÜYOR KALİTESİNDEN ALACAKSANIZ IPHONE 6S SÜPER 3D TOCH HEY SİRİ VE CANLI FOTOYLA EYLENCELİ DAKİKALAR GEÇİRE BİLİRİSİNİZ MERSEDES ARABA GİBİ IPHONE NİZİ KORURSANIZ HİÇ BİŞE OLMAZ ………..

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*