Samsung Galaxy S7 Edge inceleme videosu

Video is ready, Click Here to View ×


Samsung’un yeni nesil amiral gemi akıllı telefon modeli Galaxy S7 Edge’i tüm detayları ile merceka altına aldık, sizler için inceledik. Bakalım Samsung, yeni telefonuyla bizlere nele vaad ediyor, hepsi ve daha fazlası videomuzda.

Tüm teknoloji incelemeleri için kanalımıza ABONE olun ► https://goo.gl/Le64w3

Web Sitemiz ► http://www.donanimhaber.com/

Sosyal Medyadan da Donanım Haber’i takip edin:

Twitter ► https://twitter.com/donanimhaber
Facebook ► https://www.facebook.com/Donanimhaber.Live

Türkiye’de teknoloji forumu denince 1999’dan beri ilk akla gelen portal donanimhaber.com’un YouTube sayfasında teknolojiyle ilgili her şeyi bulabilirsiniz.

21 Comments on Samsung Galaxy S7 Edge inceleme videosu

  1. s7 edge telefonun kamerasında lekelenmeler oldu garantiye gönderdim bana kullanıcı hatası dedi. gecen sene s6 edge vardı 3 kere kamera sorunundan gitti en sonra kamera çalışmadı bende şikayet ettim tüktici hkeme. bunuda şikayet raporu oluşturacam. telefonu abartarak reklamını ve inceleme videolarını yayınlıyorlar satılmışlar ve gerisine karışmıyor SAMSUNG VE SERVİSLERİ

  2. bu telefonun acaba exnos versiyonumu yoksa snapdragn 820 versiyonumu daha iyi bilgisi olan varmı. benim için batarya cok önemli hangisi daha fazla pil ömrü sunar. saygılar.

  3. Samsung galaxy s7 edge incelemelerinizde beklentimi alamadım, bu telefonda kızılötesi portu varmı ? Şuan bende s6 edge var, ve kamerasından memnunum, gündüzleri kamera net çekiyor, acaba bu telefonda net çekermi s6 edge gibi? Biz 2 tane alacaz s7 edge ve arkadaşlarımda alacak, eğerki TV leri kontrol edebiliyorsak (remote) alacaz. Bu özellik yoksa dün konuştuğunuz samsung yetkilisine bildirin, bu bir hatadır… Her yıl yeni çıkan telefonu alıyorum, bu bize uzak kalabilir almicaz galiba.. Bana hemen mesaj atarsanız sevinirim.

  4. samsung cidden güzel cihazlar yapıyorda 6 ay sonra güncelleme kesiyor 1 sene sonra telefon çöp oluyor satarken de yarı fiyata satamiyorsun insanlar hem 2 el fiyatı sebebi hemde güncelleme konusunda Apple à geçiyor benim düşüncem bu NOTE 4 kullanıyorum 2400 tl verdim yaklaşık 1 yıl önce şuanda 1500 tl ye satamam bile bu açıdan birdaha düşünün teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*