Samsung Galaxy S7 Edge – HTC 10 Karşılaştırma

Video is ready, Click Here to View ×


http://shiftdelete.net/samsung-galaxy-s7-edge-htc-10-karsilastirma-70973

Son dönemin iki popüler amiral gemisi Samsung Galaxy S7 Edge ile HTC 10 modellerini karşılaştırdık.

Galaxy S7 Edge – HTC 10 Karşılaştırma

İki önemli amiral gemisini modelini tasarım, ekran, performans, kamera ve batarya performansıyla karşılaştırıyoruz.

Galaxy S7 Edge – HTC 10 Tasarım Karşılaştırması

Samsung Galaxy S7 Edge, tabii ki ilk olarak her iki tarafı kavisli ekranıyla dikkat çekiyor. Ayrıca cihazın önü ve arkası Corning Gorilla Glass 4 cam ile kaplıyken, yan çerçevelerin metal olduğunu görüyoruz.

HTC 10 ise yekpare metal gövdesiyle diğer One serisi akıllı telefonlardan alıştığımız bir görünümle karşımıza çıkıyor.

Tasarım tarafında S7 Edge en kalın noktasında 7.7 mm kalınlığa, 157 gram ağırlığa sahip. HTC 10 ise 9 mm kalınlığa ve 161 gram ağırlığa sahip.

Son olarak Galaxy S7 Edge’in IP68 sertifikasıyla suya ve toza…

30 Comments on Samsung Galaxy S7 Edge – HTC 10 Karşılaştırma

  1. YOK BENCE S7 FAZLA VERD,İM 9,8 VERMİŞİM O 9,5 YADA 9 YARIM PUAN VE 1 PUAN FARK ETMEZ ONUDA OÖ KAMERADAN KAYBEDİYOR YANİ SELFİ KAMERASI İYİ OLSA GENE 9,5 YADA 10 VERİRİM 10 VERMEYYİ GÖNNÜM İZTEMEZ GÖNNÜM RAZI GELMEZ AMA 9,5 YDA 10 VERİRDİM SELFİ KAMERAI İYİ OLSAYDI VE 2K YADA 3KVİDEOLAR GÖRÜNTÜ ÇEKSEYDİ KEŞKE

  2. Bu incelemeden sonra anlıyoruz ki artık SD tarafsızlığını kaybetmiş. kimden medet umuyorsa onu övmeye başlamış. göz var izam var. s7 edge her türlü tokatlıyor . ottan boktan nedenlerden HTC yi övmüşsünüz. bu da sizin tarafsızlığınızı sorgulatıyor. umarım bunu okur ve bir dahaki karşılaştırmalarda tarafsız davranırsınız.

  3. tam 5 senedir htc one sv kullaniyorum sens arayuzu hala yag gibi akiyo 1 gb ramle..ayni donemin samsungunu veya baska bi markanin telefonunu deneyin telefon resmen aglar beni cok kullanma diye …

  4. Hertürlü s7 edge daha hızlı iPhone 6s plustan geçtim.valla burda söyleyenler vs herkes kafamı çok çeldi yok öyle böyle diye yurtdışı kanallarından inceledim onlara göre gidip aldım gayet memnunum yani sizde bakın bakalım hangisi önde bizimkiler gibi yorum yaparak puanlama yapmıyorlar direk testler ile L BS kanalına ve phonepuff kanalına bakın anlarsınız uygulamalarınart arda 2 sefer başlatma s7 edge hızlı ses çıkışı normal çıkışları kapatman daha iyi veriyor bal bal izlerseniz anlatırsınız ve htc 10 kat kat daha bir cihaz girin bakın bizimkiler gibi değil testleri.Tek yani güncelleme konusunda htc10 iyi gibi duruyor.

  5. htc su geçirmese htc derdim. samsung ses kalitesi olarak htc ile aynı olsa samsung derdim sanırım. şu an dengeli benim için ama htc'de videoda netleme sorunu ve menülerde bahsedilen mecburi aşağıya doğru inen ve çirkin menüler hoşuma gitmedi. ses ve dayanıklılık olarak htc daha iyi olduğundan htc benim için ön planda. ikisi de güzel telefon bir taraf bariz iyi değil, boşuna kavga etmeyin yani.

  6. Abi S7 Edge in HTC 10 dan daha ince olmasının sebebi htc nin boomsound ve lcd ekran kullanıyor olması keşke bundan bahsetseydiniz, pek zor olmasa gerek bundan bahsetmek.

  7. Aşağıdaki bazı yorumlar gerçekten çok komik. Herkes kendi sahip olduğu telefonu (veya sahip olduğu markanın telefonunu) övme yarışına girmiş ama bunu yaparken saygısızlıkta had safhada. S7 Edge ve HTC 10 üst seviye telefonlar. Hiç birimiz mükemmel olmadığımız gibi, insan evladı tarafından üretilen hiç bir cihazda mükemmel değil. Her cihazın iyi yönüde var kötü yönüde böyle olması da gerekiyor. Kimin için hangi özellik önemliyse gidip onu alsın. Bazısı için kamera önemlidir, bazısı için ekranın canlı görünmesi, bazısı için hoparlör sesi vs..

  8. Bakın arkadaşlar bu isi konusunda saçma sapan yorumlar var metal kasa pasif soğutma gorevi görür evet ısıyı dışarı iletir ve telefonun içi daha serin kalır cam ise ısıyı iletimde daha zayıf olduğu için içi yanarken elinde hissetmesin bunu bi dusunun Ben Htc kullanıyorum başka marka kullanmam fan boy değilim ama işçilik sağlamlık stabilite ses Htc üstüne tanımam android platformunda

  9. HTC yi öne cıkarmak için baya kastınız 😀 ısınma dedınız kendiniz ölçmüşsünüz htc daha fazla ısınıyo kamera dedınız görüntüler apacık ortada s7 net daha güzel performans 6 sn fark attı allem etti kullem ettı htc yı daha iyi yaptı kalınlık desenız net rakamlar ortada s7 dede arkada kıvrım var kıvrımdan ölcersen s7 nın 4 mm cıkar olmamış bu bıraz tarafsız olun

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*