PRIV by BlackBerry (první pohled)

Video is ready, Click Here to View ×


Video ke článku: http://mobilenet.cz/c/28810

Do redakce nám na testování dorazila žhavá novinka z Kanady, vůbec první Android smartphone od společnosti BlackBerry. Dostal jméno PRIV, což je zkratka slov „priviledge & privacy“ a zaujme nejen svou výbavou, ale především designem. Jaké v nás zanechal první dojmy?

30 Comments on PRIV by BlackBerry (první pohled)

  1. Je to úplne bežný slide mechanizmus aký mali kedysi kvalitné Nokie a super fungovali. Inak, super telefón a super recenzia, len škoda že tento "zázrak mobilnej techniky" má mať cenu od 800€ vyššie.

  2. Zajímavý telefon. Ale zrovna u BB bych si dokázal představit čtečku otisků a ona tam není. Do pracovních notebooků ji výrobci dávají už léta, a když se začnou čtečky dávat do telefonů, tak poslední značka, která vyrábí telefony pro pracovní nasazení a stará se hodně o zabezpečení, ji nemá.

  3. Telefon mi přijde nevyvážený. Určitě vypadá pěkně i mně samotnému se mi jeho vzhled líbí ale… Za 22 tisíc se BlackBerry mohlo snažit udělat alespoň hliníkové rámečky které by telefonu dopřály větší eleganci a pevnější úchop. Kapacita baterie je úměrná k rozlišení displeje ale na takovou velikost by stačilo rozlišení 1080p. Když to shrnu značka si nejvíce nechá zaplatit za hardwarovou klávesnici… Ale stejně, cena mi přijde přemrštěná. Pokud by se prodával za nějakých 17 tisíc tak jsem rád a možná i uvažuji o koupi ale jinak asi ne… Určitě se ale zlevní, Passport rovněž začínal s podobnou cenovkou a po roce se pohybuje za 12-13 tisíc. Jinak recenze velice kvalitní akorát místy jsem slyšel různé "bouchání" mikrofonu.

  4. Az to klesne na cenu okolo 10k, beru ho hned… otázka je, jestli do te doby uz nebude zastaralý 😀 Myslim ze jsem ani neslyšel zminku o kapacitě baterie a jeji vydrži..

  5. Co integrace twitteru a FB do HUB ? Podpora Blendu do budoucna ? Prý ty plasty nejsou zrovna kvalitní .. ? Co zabezpečení s BB účtem a ochrana odcizení ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*