Lenovo ZUK Z1 Unboxing i pierwsze chwile z telefonem

Video is ready, Click Here to View ×


ZUK Z1 to bardzo dobry telefon, 64GB ROM,, 3GB RAM i USB C to tylko niektóre jego cechy. Telefon pochodzi ze sklepu Pandawill.com i mam go pierwszy w Polsce.
http://www.pandawill.com/zuk-z1-smart…
Zapraszam do recenzji http://gadzet.telchina.pl/lenovo-zuk-…
Blog z chińskimi gadżetami: http://gadzet.telchina.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Chinskie-telefony-Dualsim/239835202754657
Grupa aliexpress: https://www.facebook.com/groups/AliexpressTanieKupowanie/

21 Comments on Lenovo ZUK Z1 Unboxing i pierwsze chwile z telefonem

  1. Oneplus One wygląda lepiej w moim odczuciu. Zwłaszcza przód, przykryty jedną czarną szybą. W tym ZUK-u przód wygląda strasznie tandetnie, przynajmniej na filmie. Te białe ramki na dole i na górze kojarzą mi się ze starymi Samsungami – okropieństwo. Poza tym znaczących zalet w porównaniu z OnePlus One nie widzę. Jest co prawda czytnik linii papilarnych, ale nie ma nfc. Jak dla mnie to OnePlus One zamknięty w innej, brzydszej obudowie. P.S. USB typu C to same kłopoty (trzeba biegać z przejściówką), a ładowarka OnePlusOne to też 2A, co dziś jest już normą – szybkie ładowanie to już nawet 4A.

  2. Jest kilka pomyłek w twoim opisie. Procesor ma 32bit to raz. Dwa że bateria ma 4100mAh wg specyfikacji. Mój ma po sprawdzeniu pojemności przez imax realnie 3976mAh. 3GB ram i 64gb

  3. Czy możesz w tym telefonie wyłączyć transmisję danych ? U mnie niby coś takiego istnieje ale wtedy z połączeniami jest coś nie halo. Zresztą w rozwijanym z góry pasku przełączników nie ma czegoś takiego jak transmisja komórkowa .
    Czy ktoś wie dlaczego ?

  4. Kolejny gniot językowy! Człowieku czy nie znasz polskiego słowa rozpakowanie???! Co za epidemia snobizmu zastępowania polskich słów angielskimi! Obiad to teraz lunch,interes to deal,spotkanie to meeting i setki innych bezsensownych zamian! Przez takie osoby jak ty język polski umiera.

  5. Będziesz omawiał telefon elephone p8000? Zamierzam go kupić ale przekonany jeszcze nie jestem. A tak swoją drogą wiele osób narzeka na gearbest, są ku temu podstawy, były jakieś problemy kiedyś?

  6. Czy ktoś mający ten telefon zauważył że gdy słuchamy muzyki na słuchawkach w oryginalnym odtwarzaczu to gdy jesteśmy w menu głównym i rozwiniemy pasek zadań to głośność na słuchawkach się zwiększa.? U mnie się tak dzieje i nie wiem co zrobić aby ciągle grało głośniej.

  7. Witam, mam pytanie. Chciałbym sprowadzić sobie ten telefon z chin. Jakie prawdopodobieństwo jest "zapłaty" urzedowi za brak opodatkowania? Miales takie problemy kiedyś?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*