iPhone 6s vs Apple iPhone 6 – Porównanie – Speed Test – Ciekawostki PL

Video is ready, Click Here to View ×


⇛⇛⇛ SPRAWDŹ OPIS i PRZYDATNE LINKI ⇚⇚⇚
Po obejrzeniu filmu będziesz już wiedział czy warto kupować nowego iPhone 6S, czy też pozostać przy zeszłorocznym modelu iPhone 6…. W filmie znajdziesz informacje nt. wydajności iPhone 6S i iPhone 6, czasu pracy na baterii, nowych funkcjonalnościach, jakości zdjęć jakie robią poszczególne aparaty… i wiele więcej. Zapraszam do oglądania i komentowania. |►

⇛⇛⇛ ZOBACZ PRZYDATNE LINKI ⇚⇚⇚
Sprawdź Ceny Apple iPhone 6S |► http://www.videotesty.pl/pp/iPhone_6S_ceny/

Aktualne Ceny Apple iPhone 6 |►
http://www.videotesty.pl/pp/Ceny_iPhone_6/

Przejdź do Pełnej wersji Porównania |►
http://www.videotesty.pl/pp/iPhone6S_vs_iPhone6/

Zobacz pełną Recenzję iPhone 6S (przykładowe zdjęcia) |► http://www.videotesty.pl/pp/Test_iPhone6S/

Sprawdź Ranking najlepszych Telefonów |►
http://www.videotesty.pl/ranking/Telefon-Komorkowy/

Pełna specyfikacja iPhone 6S |►…

20 Comments on iPhone 6s vs Apple iPhone 6 – Porównanie – Speed Test – Ciekawostki PL

  1. fajnie, konkretnie, wlasnie decydowalem czy wziąć 6 czy 6s i Twoje informacje pomogły mi w wyborze, pomimo, ze wczesniej przeczytałem 2 testy porównujące. Dzięki ! 😉
    a ! jesli coś mogę doradzic, aby Tw blog był czytelniejszy, bardziej zrozumiały, to nieco lepszy mikrofon, limiter/compresor, bo są chwile przesterowania a i sama jakość głosu taka sobie. Moze ZOOM ? Polecam )

  2. Witam, postanowiłam przekonać się czy iphone to tak dobre telefony jak zachwalają je moi znajomi. Wobec tego 6 lub 6s będzie moim pierwszym sprzętem od apple. Stąd moje pytanie: który z nich byłby lepszym zakupem dla osoby wkraczającej w świat ios, dla której telefon jest nieodłącznym elementem przy pracy i wolnym czasie. Zależy mi na bardzo dobrych aparatach, zadowalających głośnikach i wytrzymałej baterii. Obawiam się, że kupując 6s przepłacę za funkcje, które nie będą mi potrzebne albo za ulepszenia, które nieznacznie różnią się od modelu 6. Nie podążam ślepo za nowinkami technicznymi, ale cenię sobie łatwość działania i dobry sprzęt, który będzie służył długi okres czasu bez zarzutu. Zwłaszcza jeśli posiada wszystko czego potrzebuję ;)

  3. chce kupić tel konkretnie moja uwaga była skierowana na 5s i 6 po namyśle stwierdziłem ze warto dołożyć i kupić 6 ale zaczynam się zastanawiać czy nie dołożyć 500zł i kupić 6s Jak uważasz ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*