iPhone 6s – Test – Review – Recenzja – Prezentacja PL

Video is ready, Click Here to View ×


▶ SPRAWDŹ CENĘ: http://bit.ly/1MDQVSG

iPhone 6s oferuje zupełnie nową formę interakcji z telefonem – 3D Touch, a także funkcję Live Photos zmieniającą zwykłe zdjęcie w ruchomy i dźwiękowy zapis chwili, w której zostało wykonane. Wprowadzono szereg innowacji, m.in. 12-megapikselową kamerę iSight z obsługą wideo o rozdzielczości 4K, 5-megapikselową kamerę FaceTime HD z funkcją Retina Flash, nowy procesor A9, czytnik linii papilarnych Touch ID drugiej generacji oraz szybsze interfejsy 4G LTE i Wi-Fi. Zastosowano także zupełnie nowe materiały w czterech wariantach wykończenia, w tym w nowym kolorze różowego złota.

Strona: http://testhub.pl
Forum: http://forum.testhub.pl
Facebook: http://www.facebook.com/TestHubPL
Twitter: https://twitter.com/TestHubPL

Zapraszam do komentowania i subskrybowania.

23 Comments on iPhone 6s – Test – Review – Recenzja – Prezentacja PL

  1. Jak ktos ma bardzo podobne linie papilarne (wiem, kazde sa inne) ale to czy mozna sie obawiac ze szczesliwym trafem odblokuje czy nie trzeba sie martwic?

  2. Koszty produkcyjne sprzętu Apple są niskie. Firma zarabia na niewiedzy i naiwności klientów. Obejrzyjcie sobie filmy dokumentalne o masowych samobójstwach pracowników w Apple. Większość ludzi myśli, że jak kupi coś drożej to jest lepszy a okazuje się, że jest tylko i wyłącznie zmanipilowany. iPhone miał być prosty w użytkowaniu a nie jest. Wymaga połączenia z iTunes a to kolejna inwigilacja. Ludzie nie mają pojęcia o zabiegach marketingowych Apple ale kupują ich urządzenia i się tym chwalą. Trochę skromności proszę.

  3. nie trzeba się aż tak przejmować ewentualnym zarysowaniem obiektywu tylniej kamery, ponieważ zbudowana jest z "szfirowego szkła", które jak wiadomo nie ma prawa się zarysować.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*