iPhone 6s Oyun Performansı

Video is ready, Click Here to View ×


İPhone 6s in oyun performansını sizler için test ettik.

iyi seyirler 🙂

EN YENİ VİDEOLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN

Facebook sayfamızı beğenin: https://facebook.com/techsworld

Vine hesabımızı takip edin: https://vine.co/faktech

Twittere hesabımızı takip edin: https://twitter.com/techssworld

İnstagram hesabımızı takip edin: https://instagram.com/techssworld

50 Comments on iPhone 6s Oyun Performansı

  1. Ayrıca Asphalt 8 de, 3 touch uyumluluğu ile drift yapmak için frene basmana gerek yok. Sadece, dönmek için bastığın yere biraz daha sert bastığında araba drift'e girecektir. Bu da inanılmaz bir oynama rahatlığı ve avantaj sunuyor. Çünkü küçücük frenlere basmak ani dönüşlerde zaman alıyor ve gecikmeye sebep oluyor. Tüm bunlar da mobil oyun performansına dahil olup android e göre artı katar. Şu an android den de en büyük farkı zaten 3d touch'tur. Bu yüzden 6s de oyun oynamak farklı bir tecrübe ve çok şey vadediyor. Üzgünüm ama bilgisizce hazırlanan bir inceleme olmuş. 6s'in oyun incelemesine biraz daha farklı bakılmalı diye düşünüyorum.

  2. Home tuşuna çift basma hareketinde gerçekleşen durum 3d touch'ta peek and pop özelliği ile oluyor. Bahsettiğin gibi uygulamayla alakalı değil. O her uygulamada yapabileceğin bir şey. Ekranın sol yanağına parmağını kaldırmadan bastırdığında peek and pop işlevi gerçekleşir. Kaydırma hareketi ile değil. Saygılar.

  3. arkadaşlar ios 2gb ram daha az diye dusunmeyin android 4gb Ramin zaten çoğunu kullanıyor ben bir Samsung kullanıcısıyim 1 kez gunclledim telefon ebesininkini gordu su teog geçsin 6s alicam kesinlikle hiç şüphe etmeden alın

  4. abi bende de bu telefonun gri rengi var bir şey sormak istiyorum abi şimdi ben telefonlarda oyun hastasıyım ama uygulamada çok kullanıyorum ama bende ki telefona 3 yada 4 den fazla uygulama yüklenmiyor kutuda 128 gb yazıyor ama bende 1 gb yer ver uygulama yüklüyorum 56 mb yeriniz var bu uygulama yüklenmiyor lütfen bu konuda yardım edebilirmisin abi

  5. Çünkü android telefonlar çok çeşitli. Üst seviye android telefonlar bile o derece yüksek grafikte oynayamayabilir. iPhone'da kullanılan o kadar çok kod teknolojisi var ki. Her ayrıntısıyla uygulamayı tasarlayabiliyorsun. Android'de her şey karman çorman tasarlanıyor. Düzeni yok. Uygulamaları her telefona uygulamak zorundalar. Standartı olmadığı için de uygulamalarda bazı kısıtlamalar, oyunlarda düşük grafikler çıkabiliyor. Benim 5s'im var. iOS 9'a da geçmedim. Ben iOS 8'e de iOS 8.3 gelince geçtim. Belleği de ağzına kadar dolu. Hiç bir takılma yok telefonda. Uygulamaları da çoğu zaman kapatmıyorum. Gün sonunda kapatıyorum. Jailbreak yok telefonda. Halen en güncel telefonlardan biri 5s. Çoğu üst seviye android'lerle kapışabilir.

  6. Ben 5s mi sattım önceden 4s kullandım şimdi 6s ve Note 5 arasında kararsız kaldım 6s mi Note 5 mi bunu merak eden bu kararsızlıkta kalan 1000 lerce kişi var bence bununla ilgili bir video çekseniz….

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*