iOS 9.3.2 Yazılım Güncellemesi Yayınlandı & iOS 9.3.1 ile Karşılaştırdım

Video is ready, Click Here to View ×


http://www.appleturk.net/ios-9-3-2-yazilim-guncellemesi-yayinlandi-9-3-1-ile-karsilastirdim-8879/
­Tüm Sosyal Ağlar:
►https://www.facebook.com/oguzhanyoutube = Facebook Sayfası
►http://www.twitter.com/b1oguzhan = Twitter Hesabım
►http://www.instagram.com/b1oguzhan = Instagram
►http://www.younow.com/b1oguzhan = YouNow
►http://www.soundcloud.com/b1oguzhan = SoundCloud

Aynı zamanda appleturk.net sayfasının moderatörlüğünü yapıyorum.
►Bu arada istek üzerine bağış sayfası açılmıştır: https://www.paypal.me/b1oguzhan

23 Comments on iOS 9.3.2 Yazılım Güncellemesi Yayınlandı & iOS 9.3.1 ile Karşılaştırdım

  1. slm kardeşim ben iphone plus kullanıyorum yazılım güncelleme 9.3.2 ve ben internetten İOS 10 yükledim facebook girdigim zaman anında facebook çıkıyor sorun ne anlamadım yardımcı olursanız sevinirim tşkler

  2. 9.3.2'de farkettigim bir sey var, sarji oldugundan daha yuksek gosteriyor, 100den asagi zor iniyor ve yuzde 20den sifira daha cabuk iniyor, battery life gibi uygulamalarla kontrol edince anlasiliyor %10 fazla gosteriyo

  3. 5s ıcın su klavye takılması ıcın ne yapabılırız çok sınır bozucu bı hal aldı yazıyorum sonradan gelıyor yazdıklarım var Mıdır temız kurulum yaptım yıne aynı cevap verırsenız sevınırım ??

  4. hacı jailbreak kaldırıldımı iostan ben sırf onun için almıştım telefonu nisanda çıkçak dediler hazirana gircez ses seda yok bi duyuru felan bilgin varmı

  5. iyi geceler benim ı phone 6 ım da aynı sorun vardı telefon %30 şarjda kapanıyor açıyorum aynı şarjda devam ediyor servise verdim test sonucu normal dediler. Mesela %30 şarja takıyorum bir anda %10 düşüyor veya çıkıyor.

  6. Oğuzhan merhaba, jelatin tozlanma yapıyor mu? malum kasa oval olduğu için jelatinler böyle, merak ettim cihaz beyaz olunca da göze çarpıyor bende aynı sorun mevcut da:)

  7. OGUZHAN ABİCİM MERHABA ! Bende bir adet Ipad 3 2013 model bir tabletin var.Sikintim su ios 8 den sonra klavyesi kasmaya başladı ve bu beni rahatsız ediyor.Sebebi nedir ??

  8. iPhone 6s Plus'ta iCloud yedeklemesi yapamıyorum telefondan. Kablosuz ağda bağlantı ile ilgili bir problem falan yok. DNS değiştirerek denedim fakat yine olmadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*