HTC One X9 Ön İnceleme

Video is ready, Click Here to View ×


http://shiftdelete.net/htc-one-x9-on-inceleme-69088

HTC, MWC 2016 kapsamında HTC One X9 ile birlikte Desire ailesine iki yeni üye tanıttı. HTC One A9 modelinin tasarım dilini yansıtan HTC One X9, metal kasası ile HTC’den bugüne kadar görmeye alışık olduğumuz şıklık anlayışını devam ettiriyor.

HTC One X9 Özellikleri: http://shiftdelete.net/htc-one-x9-ozellikleri-67074

HTC’nin Yeni Desire Ailesinin Özellikleri: http://shiftdelete.net/htc-yeni-desire-serisini-tanitti-69017

Gri, altın, gümüş ve ‘bakır gül’ olmak üzere dört farklı renk seçeneği sunan HTC One X9, 8 mm kalınlığa ve 170 gram ağırlığa sahip.

5.5 inç ekranda Full HD çözünürlük sunan telefonun kalbinde MediaTek Helio X10 işlemcisi yer alıyor. Bu işlemcinin yanı sıra 3 GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı ve Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi yer alıyor.

Kamera tarafında 13 MP’lik arka kameranın yer aldığı cihaz OIS desteğine sahip ve 4K video…

33 Comments on HTC One X9 Ön İnceleme

  1. Çift sim kartlı iyi bir telefon almak istiyorum HTC nin one serisi dual simleri beim için on numara bir telefon. türkiyede bundan iyisini bulamazsın gelse keşke

  2. aaahhh ahhhhh nerde kaldı m8deki güzellik zamanın performansı htc giderek kötüye gidiyor m8 kullanıyorum su anda miladınin sonuna gelmek üzere gelince sanırım bende iPhone sığırları arasına katılmak zorunda kalicam

  3. 2000 falan olması mümkün değil 1600 1400 arasında çıkacaktır bu cihaz eski bir işlemci snapdragon 617 650 820 ler varken piyasada 2000 civarında satılması mümkün değil.370 dolar yurtdışında çok uygun eğer türkiyede ekstra pahalı olmazsa ben almayı düşünüyorum tasarımı arayüzü sesi multimedia özellikleri ve kalitesi çok iyi gerçekten

  4. 820 çıkmışken bu ürün tepe fiyattan satamazlar. 1500 den çıkarsa bir şansı var ama mediatek işlemci hala kendini ispat edemedi tepe modellerde. Ama htc arayüzünü çok ta beğendiğimi söyleyeyim. Eski bir m8 kullanıcısı olarak.

  5. Tolga kardeş ve ekibi bence gayet iyi iş yapıyorlar ve başarılılar.Shift Delete yi Almanyadan izliyorum,böyle incelemeleri türkçe dinlemek daha güzel oluyor,ekibi bozmamaya bakın,ha yeni gelen Kerem de işini çok iyi yapıyor,yani hepiniz çok başarılısınız (sizlere çok teşekkürler)Almanyadan selamlar,Murat

  6. bence tasarım güzel,beğendim,M10 da güzel olacağını düşünüyorum,HTC hep var olsun,yoksa bu marka yok olursa çok yazık olur.Bence HTC 2016 da iyi satışlar yapacaktır,M10 dan sonra.

  7. Abi dolar olarak çıkış fiyatı 370 dolar bildiğim kadarıyla. 2.95'den hesap et 1100 TL. Türkiye vergisi cart curt desek 1400 TL. HTC'nin ben premiumum pahalıyım vergisini de eklersek maksimum 1600 TL olması lazım. 4-5 ay bi sotede durup hediye çeki indirim falan 1400 TL'ye getiririz. Şahsen ben tasarımın M8-M9'dan daha iyi olduğunu düşümüyorum. M7'den sonra ilk defa güzel tasarım gelmiş, ama amiral gemisi değil. OIS kamera benim sürekli istediğim bir şeydi onu da koymuşlar. Tek şey burada fiyat. Videoda denildiği gibi 1800 değil de maksimum 1600 lira civarı olsa alınabilir. Benim gibi gündelik yaşam için kullananlara yeter de artar bile.

  8. abi şu kalın çerçevelerden kurtulmuşlar şükür çok güzel tasarımı var arayüzünü beğenmeyenler launcher yükleyebilir (arka kamera bölümü çıkıntılı herhalde oda olmasaydı mütüş olacadı)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*