HTC One M9’a Kavuştuk

Video is ready, Click Here to View ×


http://shiftdelete.net/sonunda-htc-one-m9a-kavustuk-59419

HTC One M9, ofise geldi ve o anı ofiste paylaşıyoruz. İşte One M9 ile ilk kavuşmalarımız ve One M8 ile karşılaştırmamız.

İyi seyirler…

http://shiftdelete.net/

http://forum.shiftdelete.net/

https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net

https://twitter.com/ShiftDeleteNet

https://instagram.com/ShiftDeleteNet/

http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet

https://vine.co/ShiftDeleteNet

https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts

Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video koludur. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli büyümektedir. Son teknoloji haberleri, ürün incelemeleri, inceleme videoları, kısacası teknolojiye dair her şeyi ShiftDelet.net YouTube hesabında bulabilirsiniz.

26 Comments on HTC One M9’a Kavuştuk

  1. AMINA KODUMUN KADERİ BİR BİZE GÜLMEDİ SİKİYİM BÖYLE KADERİ ZENGİN PİÇLERİ ÇALIŞINDA ALNINIZIN TERİYLE ALIN BABA PARASIYLA GÖSTERİŞ YAPMAYIN O KIZIDA SİKMEDEN BIRAKMAYIN :)

  2. Ben LG- ANDROİD kullanıcısıyım, HTC kullanmadım, inceleme videonuzda diğer telefonlarda olmayan veya farkını hissettiren özelliklere vurgu yapabilir misiniz… HTC m8,9 u niye alayım ki diyenlere ve de benim için….

  3. ben şahsen aynı tip telefonlardan bıktım. kasalar sürekli aynı yeni işlemci çıktı aynı kasaya koy kamerayı iyileştir yeni telefon yaptım. dokunmatik ekranda dış tasarım değiştirmek zor ama farklı telefonlar görmek istiyorum ben şahsen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*