HTC One M9 – test, recenzja kolejnego aluminiowego smartfona HTC

Video is ready, Click Here to View ×


Od premiery HTC One M9 minęło już trochę czasu, ale gorąco zachęcamy do obejrzenia naszego testu tego modelu. Jak zawsze dokładnie sprawdzamy możliwość nakładki systemowej i wszelkie ustawienia oraz wydajność podzespołów (gry, benchmarki) oraz optyki, którą wzbogacono o ciekawe oprogramowanie – zaskakująco dobrze radzi sobie przedni aparat. Świetne wrażenie ponownie robi też aluminiowa obudowa, ale pewnie jesteście ciekawi czy się przegrzewa.

4 Comments on HTC One M9 – test, recenzja kolejnego aluminiowego smartfona HTC

  1. 1. Wyświetlacz ma niestety gorszy kontrast niż w M8, sprawę pogarszają też dużo gorsze kąty widzenia, które uwidoczniają braki. Do tego wyższa temperatura barwowa oznacza niebieskawą (w tym przypadku turkusową) biel męczącą oczy oraz gorsze odwzorowanie odcieni szarości. Ogólnie kolory wydają się być nieco sprane względem M8. Także wyświetlacz nie jest taki sam jak w poprzedniku, jest gorszy i to chyba precedens w świecie flagowców.
    tweakers.net/reviews/3921/7/htc-one-m9-waar-zijn-de-verbeteringen-full-hd-op-5-inch.html
    2. W grach jeszcze długo nie zabraknie mocy obliczeniowej, obecnie np. Asphalt 8 jest w stanie wykorzystać mocniejsze rdzenie w kilkunastu procentach, a słabsze (w trybie oszczędnym) do 30%. Podstawą jest wydajność grafiki, a Adreno 430 to niezły potwór.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*