HTC One M9 Recenzja Test Opinia Review PL

Video is ready, Click Here to View ×


Cena M9? – http://tiny.pl/m3mkz
Subnij 🙂 http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=robsoniqe
Materiał został nagrany aparatem Samsung NX30.
Więcej na www.robertnawrowski.com
Fanpage na FB: https://www.facebook.com/robsoniqe
Twitter: https://twitter.com/robsoniqe
Instagram: http://instagram.com/robsoniqe
Grafika by: @JullietteKai via Twitter Promocyjne ceny smartonów:
do 500 zł http://goo.gl/bhAUhq
do 1000 zł http://goo.gl/dXX5EB
do 1500 zł http://goo.gl/gVQJUx
do 2000 zł http://goo.gl/rQx8Qs
do 2500 zł http://goo.gl/o5voQP

18 Comments on HTC One M9 Recenzja Test Opinia Review PL

  1. Robert, powiedziałeś że do ekranu HTC One M9 nie można się przyczepić. To nie jest prawda. Można, i to bardzo. Dotyczy to również wielu innych smartfonów. Na tym filmie ekran M9 odbija otoczenie normalnie jak lustro. Bardzo mi przeszkadza jeśli w ekranie smartfona widzę odbijającą się dużą białą "parasolkę", kamerę, mikrofon i głowę Roberta. Każdy kto ma dobry wzrok zauważy te bardzo wyraźne odbicia. Wyznacznikiem w tej kwestii powinny być matowe monitory LED w których nie ma odbić i do takiej jakości producenci powinni dążyć. Jeśli nie wiedzą jak pozbyć się odbić z ekranów w smartfonach, to niech zwiększą inwestycje w badania nad nowymi technologiami.

  2. Dla mnie zaprezentowanie jak grają głośniki HTC to absurd, przecież mogę oglądać ten materiał na telefonie, mogę oglądać na kinie domowym, lub na speakerach z laptopa – w każdym przypadku zupełnie inaczej ten dźwięk odbiorę.
    To tak jakbym Ci powiedział, że mam film z ładnymi kolorami i puścił go na biało-czarnym telewizorze.

  3. nudy nudy nudy ten wyglad, pamietam prezentacje jak htc dawkowalo ulamkami telefonu nagle pokazali caly i jakbym widzial m8 co nie zmienia faktu ze jest piekny..a co do nie zmienia jednak faktu to chyba stales sie milosnikiem tego powiedzonka..

  4. A nagrzewa się załóżmy na stronach z dużą ilością danych? Typu mobilna strona kwejka. Niezły sposób na sprawdzenie jak telefon radzi sobie z temperaturami, wystarczy 10 minut ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*