HTC One M9 (recenze)

Video is ready, Click Here to View ×


Video k článku: http://mobilenet.cz/c/19561

Nové HTC One M9 nelze označit za revoluční počin co se designu týče, po funkční stránce se však bezesporu jedná o jedno z nejvybavenějších zařízení současnosti. A navíc je stále krásné. Zvládne marketingové oddělení vystavět novince takovou reklamní kampaň, že přesvědčí i majitele původního HTC One (M8) k nákupu? A vyplatí se vůbec nákup jako takový?

23 Comments on HTC One M9 (recenze)

  1. 20.000 tvl to je moc,urcite si tuhle hracku ale pořídim, mam htc desire 610 a je to nejlepsi mobil co sem kdy mněl.nic lepsiho neznam, stereo repro funguje dělově. nikdy bych nekoupil jiný mobil nez htc…..fotky z nich jsou dokonale a vydrzi fakt vsechno, vim sam kdyz mi vypadl z 6 patra panelaku 🙂 proste jedine htc forever and evern a nová M9 je raketa mezi telefonama.

  2. Mam M8 a u M9 jsem zavidel temata…. Po poslednim updatu ma cele prostredi M8 stejne jako 9ka…. Tim padem mam klid. Akorat jsem velice zvedav na M9+… Samsung me neoslovil z duvodu absence stereo repro – na to kdyz si clovek jednou zvykne…. 

  3. Po zhlédnutí této recenze se mi utvrdil fakt, že HTC s novinkou One M9 zaválelo a opět se jedná o velmi dobrý a povedený telefon se skvělým a odladěným systémem. Ze zahraničních recenzí nepůsobí nové HTC One M9 příliš dobře, ale osobně budu plně věřit našemu Mobilenetu 🙂 Nadstavbu HTC Sense mám ze všech nejraději a i v tomto modelu vypadá zcela špičkově. Je zde sice malý problém s displayem, ale jak bylo řečeno… Když telefony neleží vedle sebe, rozdíl není poznat. Jsem zvědavý, jak bude působit, až si budu moci telefon vyzkoušet osobně a porovnat (i když se to asi příliš nedá) s mým HTC One S. Za tuto recenzi patří Martinovi i Mobilenetu velké díky, skvěle :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*