HTC One M9 İncelemesi

Video is ready, Click Here to View ×


HTC One’ın yeni modeli M9’u inceliyoruz.

HTC One M9 Genel Özellikler

Qualcomm Snapdragon 810, sekiz çekirdek 64-bit, 4 x 2,0GHz + 4 x 1,5GHz
3GB Bellek, 32 GB dahili hafıza ve MicroSD kart
5 inç FHD ekran
20 MP ana kamer, UltraPixel özçekim kamerası
NFC, BT 4.1, Wifi ac MHL, HDMI
9.61 mm incelik
157 gram ağırlık
2840 mAh pil
Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ► https://goo.gl/z4MuvY

Web Sitemiz: http://teknoseyir.com/

TeknoSeyir Ailesi Kanalları:
Oyun Kanalımız: Gamende ► https://goo.gl/MN4ExT
Otomobil Kanalımız: OtoSeyir ► https://goo.gl/ZXgxLT

Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter ►https://twitter.com/teknoseyir
Facebook ► https://www.facebook.com/TeknoSeyir

TeknoSeyir kanalı, Türkiye’nin yeni nesil teknoloji platformu TeknoSeyir’in teknolojiyle ilgili son gelişmeleri verdiği YouTube hesabıdır. Teknolojik ürün incelemelerine, teknolojiyle ilgili son gelişmelere bu hesaptan ulaşabilirsiniz.

24 Comments on HTC One M9 İncelemesi

  1. Bu incelemeyi izledikten sonra telefonu almış ve kasım ayından beri kullanan biri olarak birkaç itirazım var.
    1) Telefon çok ısınıyor. O kadar ısınıyor ki köşeleri alev gibi oluyor avucumun içi ter içinde kalıyor, parmaklarım acıyor. 30 dk grafiklerinin kalitesi yüksek ( ben royal revolt oynadım ) bir oyun yeterli.
    2) Ses kalitesi yüksek ama kesinlikle ses seviyesi yüksek değil, özellikle note 4 ile karşılaştırdığımda.

  2. Dışa en yüksek ses veren, ses performansı yüksek telefonlar htc midir? Ben öğrencilerime ders esnasında aniden bir şeyler dinletmek zorunda kaldığımda pc açıp zaman kaybını minimuma indirmek için kullanmakta olduğum telefondan dinletmek istiyorum. Bu amacıma hizmet edecek en iyi telefon marka ve modeli konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

  3. bence m9 3gb ram 64 bit ve sekiz çekirdekli olmasi beni mutlu sağlamliyla beni ve arkadaşlarimi şaşirti htc 8 çikirdekli 4×2 gidini olumsuz olmüş bence şuan lg,i ve samsungu geçmiş ve performansi sonyle kapişiyor gerçektende piyasadaki en iyi telefonlar htc ve sony

  4. … off in earnest, HTC let us have a hands-on preview of its latest flagship  the One M9…=attachment_117672 align=alignright width=300] HTC One M9[/caption] More specifically…, the HTC One M9 comes with a5-inch, 1080p Super LCD 3 display that's covered…  HTC One M9 with Qualcomm Snapdragon 810.mp4 : http://www.amazon.com/dp/B00V59AUKA/?tag=kagylos-20  this is not kind of a c r a p p y product, I think that's for sure. BEst OFfer.

  5. Arkadaşlar bu telefon kalite olarak iyi bir telefon. Ancak HTC'nin satış sonrası hizmeti tam bir felaket. HTC One M7 telefonum arızalandı ve aynı arızadan dördüncü kez sevise gitti. Her gittiğinde 15-20 gün serviste kaldı. Ne arızayı giderebiliyorlar, ne de telefonu değiştiriyorlar. İki buçuk aydır telefonsuzum. Bu sıkıntı sadece bende değil, arkadaşımın akrabasında da aynı durum olmuş. Zaten internete bakarsanız herkes HTC'nin müşteri hizmetlerinden şikayetci. Tavsiyem bu markadan UZAK DURUN!!!

  6. abi napıcaz biz suya toza dayanıklılığının olmasını. hep eleştiriyorsunuz ama zaten sony suya toza dayanıklımı, z1i suya atıb çıkardım kamerası filan kötü hale geldi, su samsungun s5i suya toza dayanıklı hale gelsin diye ne kadar kötü bir model oldu gördük

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*