HTC One M9 – co warto wiedzieć? Test, recenzja – Mobzilla

Video is ready, Click Here to View ×


http://bit.ly/smartfonHTCOne-M9

23 Comments on HTC One M9 – co warto wiedzieć? Test, recenzja – Mobzilla

 1. Mam pewien problem. Ostatnio zgubiłam mój smartfon i zastanawiam się nad kupnem nowego. Jednak nie mogę tego zrobić w Play, ponieważ mam abonament, a telefony są dostępne tylko z abonamentem. Czy mogliby Państwo mi jakoś pomóc?

 2. Jeśli chodzi o zdjęcia to była aktualizacja, która znacząco poprawiła jakość robienia zdjęć tym telefonem, więc teraz może stawać w szranki z innymi ;)

 3. Osobiście się zakochałem w telefonach HTC, aczkolwiek w M9 dziwi mnie, że klawisze "home" "powrót" są na ekranie, a nie jak np w One Max – obok napisu HTC.
  Gdyby nie fakt, że ma tylko 5 cali na pewno bym go kupił, czekam, aż zrobią flagowca 6 calowego :)

 4. A jaki telefon byłby dobry który by nie miał więcej jak 4.8 cali , był w miare dobrym użądzeniem i bym dostał w formule play na karte 30 zł ??

 5. Powiedz mi jedno czemu nie dodałeś, że jest wodoodporny ?
  Kiedy czytałem recenzję było napisane wyraźnie posiada licencję IPX3.
  Czy na pewno jest wodoodporny?

 6. Ten filmik trwał 3 minuty, nie było lepiej wpleść go do recenzji? Uważam że recenzje pozbawione wszystkich ciekawostek na temat telefonu na rzecz tej serii ciekawostek są okrojone i gołe, a sam telefon w oczach odbiorcy na tym traci.

 7. Witaj, Pawle.
  Zastanawiam się jak to jest z tym aparatem fotograficznym w M9. Oglądałem kilka materiałów o nim na zagranicznych kanałach i wszyscy zgodnie twierdzą, że o ile przy dobrym oświetleniu aparat radzi sobie bardzo dobrze, to przy słabszym następuje bardzo wyraźny spadek jakości robionych zdjęć. Czy sprawdzałeś M9 pod tym kątem?
  M8 miał wyświetlacz o rekordowo niskim opóźnieniu – 46 ms. Dla porównania LG G2 miał 110 ms, iphone 5s – 75 ms, Note 3 – 67 ms (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2706200). Jak na tym tle wypada M9? Nie oczekuję tak dokładnych pomiarów, chodzi mi o wrażenie z użytkowania.
  Pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*