HTC One M9 – 6 rzeczy, za które go pokochasz!

Video is ready, Click Here to View ×


Przedstawiamy Wam wszystko co pozytywne w HTC One M9. Jeśli zastanawiacie się nad jego zakupem powinniście obejrzeć ten film.

Przeczytaj pełną recenzję: http://android.com.pl/recenzje-2/38129-htc-one-m9-dot-view-recenzja-topowego-smartfonu-firmy-niezwiazanej-z-lodowkami/

27 Comments on HTC One M9 – 6 rzeczy, za które go pokochasz!

  1. pieknie widac w komentarzach pod materiałem jak gimnazjum od samsunga sie piekli 😀 HTC to słuchawka dla powaznych ludzi!!! wraz z Sony najładniejsze telefony!

  2. Jeśli chodzi o dźwięk zanim zaczniesz mówić że to najlepiej grający telefon warto sprawdzić czy tak jest naprawdę. Uważam że lepsze głośniki ma BlackBerry z30. Porownywalem go nie htc one m8 i htc one e9 który właśnie kupiłem swojej żonie. Wg mnie te w blackberry grają przyjemniej, dźwięk jest głębszy i bardziej donosy.

  3. jestem posiadaczem HTC ONE JEST TO TELEFON MECHANIKA co to zaczy? a to ze zaliczyll kapiel w oleju w wodzie a ostatnio startowal lotem koszacym z dachu samochodu przy predkosci jakies 50 km na g i dziala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. No i co z tego, że półtora dnia? Jeden dzień wytrzyma i co w połowie dnia go podłanczasz do łądowarki? I tak codziennie na wieczór trzeba łądować i tak czyli gówno nie lepsza bateria.

  5. Dobił mnie jeden komentarz. Mówił o tym, iż wyższa rozdzielczość ekranu niż full hd jest nie potrzebna, bo za bardzo obciąża baterię i procesor. Wy to zawsze znajdziecie jakieś plusy w gorszym.

  6. A więc tak. Jestem posiadaczem HTC One M9 od 15 dni. Jestem przeogromnie zadowolony z jakości wykonania telefonu. Również jego aparat – przedni jak i tylnią (nie licząc warunków nocnych) jak i dźwięk są niesamowite. Słuchawki dołączone do zestawu są zdecydowanie lepsze od swoich poprzedników. Ale ogromnym minusem jest bateria, ponieważ tak jak ją reklamują, że jest w stanie wytrzymać półtora dnia tak moja przy chwilowym korzystaniu z internetu, Facebooka jak i słuchaniu muzyki w drodze do szkoły traci już 30%.. kolejne 40% podczas obecności w szkole i pisaniu od czasu do czasu wiadomości i o godzinie 19 telefon trzeba podłączyć. Mam zamiar zgłosić baterię w telefonie na gwarancję, ale jeszcze zobaczę jak to z nim będzie. Etui otrzymam dopiero jutro tak więc mam nadzieję, że się nie zawiodę. Ekran nadaje się idealnie w słoneczne dni, ale jak tu używać ekranu gdy bateria rozładuje się po 6 godzinach(?)..
    Boom Sound nie współpracuje tak dobrze z innymi słuchawkami, dopiero gdy podłączone są słuchawki HTC można usłyszeć jak telefon gra. Podczas rozmów na Skype telefon nagrzewa się, że można na nim jajka smażyć, a bateria pada 3 razy szybciej (rozmawiam przy połączeniu przez WIFI), nie wypowiem się na temat gier gdyż nie używam do tego smartfonów. Telefon jest piękny, to co ma w sobie również jest niesamowite. Ale jego temperatura jak i słaba bateria są ogromnymi minusami jak na telefon o takiej kwocie… 

  7. Na pewno wielki plus dla HTC, należy się za ekran w rozdzielczości FHD, bo QHD jest niepotrzebne i dodatkowo bardzo męczy baterię i procesor, który musi to obsłużyć.

  8. Słuchawki sa najwyższej krasy daja świetny dźwięk XD to ja słysze ze chyba osoba mowiaca to albo jest głucha albo w zyciu nie miala dobry słuchawek na uszach :]

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*