HTC One M8’in işlem gücü ve pil performansı

Video is ready, Click Here to View ×


HTC One serimizin yeni bölümünde işlem gücünü test ediyor ve pil performansını yükselten özelliklere değiniyoruz.
Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ► https://goo.gl/z4MuvY

Web Sitemiz: http://teknoseyir.com/

TeknoSeyir Ailesi Kanalları:
Oyun Kanalımız: Gamende ► https://goo.gl/MN4ExT
Otomobil Kanalımız: OtoSeyir ► https://goo.gl/ZXgxLT

Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter ►https://twitter.com/teknoseyir
Facebook ► https://www.facebook.com/TeknoSeyir

TeknoSeyir kanalı, Türkiye’nin yeni nesil teknoloji platformu TeknoSeyir’in teknolojiyle ilgili son gelişmeleri verdiği YouTube hesabıdır. Teknolojik ürün incelemelerine, teknolojiyle ilgili son gelişmelere bu hesaptan ulaşabilirsiniz.

39 Comments on HTC One M8’in işlem gücü ve pil performansı

 1. Siz hala samsung kullanın pehhh 🙂
  HtC yapmışsa en iyisidir her zaman.
  Yalnız şu beats audio ile ayrılmaları kötü oldu açıkçası m8 alırken içim bir cızz etmedi değil. Acaba kötü müdür ses diye ama pek fark yok m7 ile arasında sadece bass larda artık eskisi kadar kulak titretmiyor o kadar. Oda çok az bir fark herkes anlayamaz bence.

 2. Performansı olmasa da olur, telefonu gidin bir elinize alın farkı ortada arkadaşlar. Sadece mesajlaşmak fotoğraf çekmek ve konuşmak için kullanıyorum ve sadece o elde verdiği histen dolayı aldım.

 3. Pil sürelerini kıyaslarken kullandığınız htc one m7 umarım 1 yıldır kullanılan bir cihaz değildir. Çünkü bu süre zarfında pilin kapasitesi azalıyor. Hem m7 hemde m8 sıfır cihazlar olmalı ki verilen istatiksel değerler yanıltıcı olmasın

 4. Pil sürelerini kıyaslarken kullandığınız htc one m7 umarım 1 yıldır kullanılan bir cihaz değildir. Çünkü bu süre zarfında pilin kapasitesi azalıyor. Hem m7 hemde m8 sıfır cihazlar olmalı ki verilen istatiksel değerler yanıltıcı olmasın

 5. m8'in en hızlı telefon olmasının nedeni benchmarklarda hile yapması ,benchmark uygulaması görünce çoşturacak şekilde programlıyorlar yazılımı, futuremark m8'in hile yaptığı için çıkartmış durumda sıralamadan , en önemli grafik benhcmarklarından biri olan glbenchmark'ta ise rakiplerinden geride.hile yapilmayan antutu x versiyonunda ise antutuya gore oldukca dusuk puanlar aliyor.

 6. M8'in pil ömründen ise sizin pil ömrünüz daha çok dikkatimi çekti. Günün verdiği yorgunluk ve saatin geç olması çok belliydi. Bu halde bile bize inceleme sunduğunuz için teşekkürler Tekno Seyir ailesi, hakkınız ödenmez gerçekten :)

 7. Levent  ve Murat abicim öncelikle başarılarınızın devamını dilerim gayet keyifle ve güzel bir şekilde videolarınızı yorumluyorsunuz bizlerde hiç sıkılmadan izliyoruz.Ama uzun zamandır da bir pc hakkında video yapmadınız yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler……

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*