HTC One (M8): Podrobnější videopohled

Video is ready, Click Here to View ×


Připravili jsme pro vás podrobnější videopohled na nový model HTC One (M8), který je vlajkovou lodí výrobce pro rok 2014.

Další informace o telefonu, hardwarové parametry a ukázkové fotografie & video najdete na http://smartmania.cz/clanky/htc-one-2014-predstaven-dualni-fotoaparat-vetsi-displej-a-rychlejsi-procesor-prvni-dojmy-7304

13 Comments on HTC One (M8): Podrobnější videopohled

  1. Dobrý den, v nekolika článcích, či zahraničních video pohledech mě zaujala informace, která se týká odolnosti telefonu před vodou. Zdroje uvádějí, že je telefon plnohodnotně voděodolný a že tuto informaci výrobce neuvedl jen záměrně, kvůli případným reklamacím. Dokonce jsem viděl video, kde je telefon hodinu v kuse pod vodou.
    Dále by mě zajímala Vaše alespoň dočasná zkušenost s vybíjením se baterie telefonu a funkčnost toho inovovaného úsporného režimu.
    Děkuji za odpověď!
    

  2. HTC by si mohlo odpustit nesmyslně velkou bradu na spodní straně. Je tam spoustu nevyužitého místa když tlačítka dali na display, který mimochodem vypadá dobře. Celkově i telefon vypadá skvěle až na tu spodní bradu. Ta je tam prostě zbytečná.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*