HTC One M8 2014 – Test – Recenzja – Prezentacja PL

Video is ready, Click Here to View ×


Nowy flagowiec HTC

▶ SPRAWDŹ CENĘ: http://bit.ly/1tJ9VYd

Strona: http://testhub.pl/
Facebook: http://www.facebook.com/TestHubPL
Twitter: https://twitter.com/TestHubPL
G+: https://google.com/+TestHubPL

Zapraszam do komentowania i subskrybowania.

28 Comments on HTC One M8 2014 – Test – Recenzja – Prezentacja PL

  1. Witam, chciałbym zapytac o tą niebieską podstawkę pod telefon, gdzie można nabyć taki wynalazek? Świetne do robienia zdjęć samego telefonu (jako podstawka)

  2. Może zrobisz porównanie modeli HTC One M8 z E8 🙂 ciekaw jestem czy różnią się tylko obudową i aparatem (i czy 13Mpix aparat w e8 rzeczywiście jest lepszy) Pozdrawiam ;)

  3. Potrzebuje pomocy i nie wiem gdzie się zgłosić … Więc jestem przy kupnie nowego smartfona i nie wiem co wybrać… Lg g3, one m8 czy może starszego s4…. Boje się iść w tego LG przez te wszystkie problemy jakie napotykają użytkownicy … Pomocy z gory dzieki . ;)

  4. pomużcie muj htc m8 ma dwie wady 1 to ekran na samej gurze ekranu gdy się go troszke przyciśnie to słyszeć jakby łamiący się plastik a 2 to mała kropka kturą można zobaczyć przy dobrym załamaniu światła przy wskazniku baterji
    Odpowiedz  ·  

  5. Wszystko fajne. Jednak htc ma problemy z trwałością. Rok temu kupiłem one x+ za duża kasę. Smartfon już się posypał i pomimo dwóch wizyt w serwisie ( tfu) regenersis to już nie to samo urządzenie.

  6. Witam mam taki problem z moim htc m7 po aktulaizacji do sence6 w pisaniu wiadomości telefon podkreśla mi każde słowo na czerwono jak by było źle napisane mam ustawną wersje klawiatury polską i angielską co mogę z tym zrobić bo to mnie bardzo denerwuje a nie chcę pozbawić się sprawdzania pisowni ktoś ma en sam problem ??

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*