HTC One A9 – test, recenzja kolejnego aluminiowego smartfona. Przegląd Androida 6 i HTC Sense 7

Video is ready, Click Here to View ×


Tym razem na warsztat wzięliśmy jeden z najnowszych smartfonów HTC, który zapewne wielu osobom przypomni iPhone’a 6. Jednak ma swoje wyróżniające cechy i przede wszystkim… pracuje w oparciu o system Android 6, wsparty przez nakładkę HTC Sense 7, które też sprawdziliśmy. W naszym teście HTC One A9 sprawdzamy wygląd, wydajność, płynność systemu, aparaty i nie tylko. Gorąco zachęcamy do oglądania, komentowania i subskrybowania!

12 Comments on HTC One A9 – test, recenzja kolejnego aluminiowego smartfona. Przegląd Androida 6 i HTC Sense 7

  1. No ładny jest, ale od czasów M7 nie powstał jeszcze One, który by go pobił. Trzy lata śmiga bez zastrzeżeń. A pamiętam jak psioczyli jak go kupowałem, że aluminiowy, że się poobija, że farba odpryśnie, że się psuje, że do akumulatora się nie dostaniesz, że to, że tamto, itp. Szkoda, że HTC się stopniowo pogrąża.

  2. inni recenzenci nie są tak zachwyceni, to porażka roku 2015, HTC wykastrowało produkt choćby z głośników stereo, nie mówiąc już o aplikacji Muzyka htc-której ponoć wcale nie ma,wydajność także leży i kwiczy. telefon nie działa tak żwawo jak seria M9 itp. Sprzęt za kupę kasy a przegrywa choćby z wiele tańszym lg g4..

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*