HTC One A9 Recenzja Test Opinia Review (PL)

Video is ready, Click Here to View ×


HTC One A9 oberwało się najwięcej za design, który mocno przypomina konkurencyjne urządzenia od Apple. Według mnie poza wyglądem jest to dość dobry smartfon. Zapraszam na test.
• Subskrybuj: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=1998bary
• Facebook:http://goo.gl/EiuWcX
• Sklep SmartReviews: http://smartreviews.cupsell.pl
• Instagram: http://goo.gl/LnD5hA
• Sklep homescreen: http://homescreen.pl/
• Grafika by @JullietteKai: https://twitter.com/JullietteKai
• Intro i Outro wykonał Mateusz Kaca

Kevin MacLeod: Cut and Run – Electronic Hard – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100851
Wykonawca: http://incompetech.com/

Imagined Herbal Flows Departure – https://soundcloud.com/imaginedherbalflows/departure

The Passion HiFi – BitterSweet – Hip Hop Beat / Instrumental -…

11 Comments on HTC One A9 Recenzja Test Opinia Review (PL)

 1. Jest do pobrania Peel Smart Remote, a w standardzie jej niema bo HTC zrezygnowało z autorskiej apki do obsługi sprzętu RTV i mój M7 gdy chciałem włączyć starą apkę to nie uruchamiał jej i zalecał pobranie PSR, a szkoda bo ta od HTC bardziej Mi odpowiadała niż ten PSR :/

 2. Brak nagrywania w 60 klatkach na sekundę to nie jest niedopatrzenie czy złą wola producenta, ale efekt zastosowania słabego procesora i układu graficznego, który więcej nie wyrobi. Na podobną przypadłość cierpią flagowe Honory/Huaweie.

  A sam telefon słaby. Wszystko trzeba odnieść do ceny a A9 musiałby kosztować mniej max 1500zł (1700 za wersję 3/32GB) żeby mieć sens. Obecnie w tych samych pieniądzach nie ma on praktycznie żadnego argumentu żeby wybrać HTC zamiast np. S6.

 3. Błagam odpowiedz mi na to pytanie ! 🙂 Mianowicie chciałbym zakupić Samsung galaxy s6 edge (Bez plusa). Chciałem odczekać, bo jak widać teraz bardzo potaniał od daty premiery. Mam Samsung galaxy s5 od roku i troche przeszkadza w nim mi to że:
  1. Każde przezroczyste etui zielenieje od nagrzewania się czarnego plastiku xd Nawet ORYGINALNY protection case od samsunga :/
  2. Nie wygląda on na jakikolwiek produkt klasy premium.
  3. Wydaje mi się, że aparat ( zwłaszcza przednia kamerka) są dosyć przeciętne.
  4. Czytnik lini papilarnych na przesuwany palec …
  5. I klapka zasłaniająca port micro usb 3.0 ( A kabel w zestawie 2.0 xd)
  I to chyba wszystko z takich ogólnych rzeczy. Mam do Ciebie pytania na temat Samsung galaxy s6 edge:
  1. Słyszałem że w tych zagięciach telefonu odbija się światło i bardzo odwraca to uwagę np. podczas oglądania jakiegoś filmiku. Czy ty też zauważyłeś ten problem?
  2. Nie uważasz ten zagięty ekran w miejscu zgięcia może się nadbić w róg, i czy etui chroni zagięcia właśnie przy upadku np. na podłoge?
  3. Uważasz że 32 GB to za mało? Ile najlepiej kupić? od 64 GB w górę czy Tobie 32 GB w zupełności wystarcza?

  Dziękuję Ci jeśli przeczytałeś moje pytania do Ciebie, i prosze odpowiedz, bo naprawde nie wiem czy zdecydować się na Samsung Galaxy s6 edge. I w ogóle czy uważasz czy warto się przenieść z s5 na s6 edge, bo bardzo podobają mi się te zagięte krawędzie, ale nie wiem jakie są ich wady :D

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*