HTC One A9 – Kız Kıza #3

Video is ready, Click Here to View ×


Geçtiğimiz haftalarda ilk bölümünü yayınladığımız Kız Kıza programımız, yeni incelemelerle devam ediyor. Bu haftaki konuğumuz ise HTC’nin yeni akıllı telefonu HTC One A9

:: HTC One A9 detaylı inceleme videomuza BURADAN ulaşabilirsiniz…

Moda bloguyla ünlenen ve pek çok kadın internet kullanıcısının takip ettiği Styleboom ile ekibimizden Buket’in kaliteli yorumlarıyla, kadınların gözünden “Gerçek” ürün inceleme videosuyla karşınızdayız.

HTC One A9 incelemesi

En yeni Android sürümü ve hızlı güncelleme desteği

Android 6.0 Marshmallow sürümüyle beraber gelen ilk özelleştirilmiş telefon olan HTC One A9, firmaya göre Nexus modellerinden sonra en hızlı güncelleme alacak modellerden biri olacak. Firmanın dediğine göre Nexus’lardan 15 gün ile 1 ay arasında bir farkla, güncellemeler One A9’a gelecek. İlgili habere buradan da bakabilirsiniz.

HTC One A9 teknik özellikleri

HTC One A9, gücünü sekiz çekirdekli 1.5 GHz…

29 Comments on HTC One A9 – Kız Kıza #3

  1. hiç bi admin okumuyo mu bu yazılanları aq
    izlenmiyo beğenilmiyo faydalı olmuyo
    bok gibi inceleme yapıyosunuz ve buna devam ediyosunuz aq
    bırakın yapmayın nolur

  2. Yahu sayın hocam bu arkadaşları tek başlarına bırakmasanız. Şöyle 5 çayını falan yapan arkadaşlardan biri ile beraber yapsalar belki daha kolay alışılır. 1 çiçek, 1 böcek olsun bari…..benim kız arkadaşlara bunu izlettim telefondan başka herşeyi incelediler (ayakkabıları, saçları, masa, çiçek, pantolon, kızların makyajı, vs….). Telefonun özelliklerine dair hiçbirşey hatırlamıyor hiçbiri. Hayır işin garip yanı bende ortamın özelliklerini incelemeye başladım bende hatırlamıyorum telefonu falan :)))

  3. Resmen iPhone ve Galaxy karışımı arkası iPhone ön home tuşu ile de ben Samsung çakmasıyım diyor çok itici ortamda alay konusu olur zaten buna o parayı verenin sorunları vardır :/

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*